بازی Assassin’s Creed Valhalla تقریبا فاقد مراحل فرعی خواهد بود

سازندگان معتقدند که وجود مراحل فرعی، به تجربه‌ی مخاطب از بخش داستانی «والهالا» لطمه وارد خواهد کرد!

مراحل فرعی Assassin's Creed Valhalla

مطابق گفته‌ی یکی از سازندگان بازی، Assassin’s Creed Valhalla فاقد مراحل فرعی خواهد بود.

به طور معمول همیشه در بازی‌های مجموعه‌ی Assassin’s Creed شاهد یک سری مراحل فرعی بودیم که گیمرها می‌توانستند در کنار تجربه‌ی بخش داستانی و مراحل اصلی، به انجام چند مرحله‌ی فرعی هم بپردازند. این موضوع در دو نسخه‌ی اخیر این سری، یعنی Origins و Odyssey که به نوعی ژانر آنها به نقش آفرینی تغییر کرده بود، شدت گرفت. با این حال، به نظر می‌رسد که شرکت یوبی سافت (Ubisoft) قصد تغییر رویه دارد و به همین خاطر، در Assassin’s Creed Valhalla شاهد مراحل فرعی نخواهیم بود.

کارگردان بخش داستانی بازی، داربی مک‌دویت (Darby McDevitt) به‌تازگی در طی یک مصاحبه با وب سایت گیم‌اسپات (Game Spot) در رابطه با بخش‌های فرعی بازی Assassin’s Creed Valhalla توضیحاتی ارائه کرده است. او در این رابطه اعلام کرده که بازی دارای یک سری رویدادها خواهد بود اما در عین حال، چیزی به نام مراحل فرعی در «والهالا» تقریبا وجود نخواهد داشت؛ به این معنی که شما در حین تجربه‌ی بخش داستانی، می‌توانید با انجام یک سری فعالیت‌های اضافه ماموریت‌های خودتان را به پایان برسانید.

بزرگترین دلیل اتخاذ این تصمیم، داستان بازی است؛ ایور (Eivor)، قهرمان بازی به عنوان یک مهاجم به انگلستان حمله می‌کند و به عقیده‌ی سازندگان وجود یک سری ماموریت‌های فرعی، به تجربه‌ی مخاطب از داستان بازی لطمه وارد خواهد کرد. با این حال، بازیکنان همچنان می‌توانند یک سری فعالیت‌ها را هنگام بخش داستانی بازی تجربه کنند.

در Valhalla، به عصر وایکینگ‌ها سفر خواهید کرد. وقایع این بازی در قرن نهم میلادی جریان دارد و انگلستان قصد دارد تا با قدرت خودش، سرزمین‌های بسیاری را در شمال به استعمار در بیاورد. حالا شما در نقش یک وایکینگ به نام ایور باید همراه با هم‌نژادهای خودتان برای حفظ سرزمین‌هایتان به نبرد با انگلیسی‌ها بروید. Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۲۰ (مصادف با ۲۷ آبان ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که این بازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس هم منتشر می‌شود، اما هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیقی برای این نسحه‌ها اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا