تاریخ دقیق انتشار Assassin’s Creed Mirage لو رفت

تا اوایل پاییز صبر کنید

تاریخ دقیق انتشار Assassin’s Creed Mirage لو رفت حمید توحیدلو ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
تاریخ دقیق انتشار Assassin’s Creed Mirage

یکی از اینسایدرها به تازگی تاریخ دقیق انتشار بازی Assassin’s Creed Mirage را فاش کرده است.

شرکت یوبیسافت در حال حاضر روی توسعه بازی‌های متنوعی از مجموعه اساسین کرید فعالیت می‌کند که یکی از مورد انتظارترین آن‌ها، میریج نام دارد. این بازی برای نخستین بار در تابستان سال گذشته به طور مختصر معرفی شد که قرار است با بازگشت به ریشه‌های مجموعه، ماجراجویی شخصیت بسیم در شهر بغداد را به تصویر بکشد.

این بازی با وجود دو تاخیر متوالی، برای عرضه در سال ۲۰۲۳ میلادی برنامه‌ریزی شده است. در حالی که پیش‌تر شایعه شده بود بازی در ماه آگوست منتشر خواهد شد، اما مدتی قبل گزارش دیگری مبنی بر تاخیر در عرضه بازی به گوش رسید که گویا انتشار آن به ماه اکتبر موکول شده است.

حال در تازه‌ترین خبرها، ساعاتی پیش یکی از دیتاماینرها و اینسایدرهای معروف به نام جاناتان (J0nathan) در شبکه توییتر اذعان داشت که بازی Assassin’s Creed Mirage در روز ۱۲ اکتبر سال جاری (۲۰ مهر ماه) روانه بازار خواهد شد.

البته، او مدعی است که شرکت یوبیسافت به طور مداوم شرایط بازار در ماه اکتبر را بررسی می‌کند تا در صورت وجود رقیب جدی، تاریخ انتشار بازی را تا چند هفته تغییر دهد. دقت داشته باشید که این گفته‌ها توسط منابع رسمی تایید نشده و بدین ترتیب، این گزارش را باید در حد یک شایعه در نظر گرفت.

بهتر است بدانید که یوبیسافت در روز ۱۲ ژوئن سال جاری میلادی (۲۲ خرداد ماه) قسمت جدید مراسم Ubisoft Forward را به طور زنده در شهر لس آنجلس برگزار می‌‎کند. انتظار می‌رود در جریان این رویداد اطلاعات بیشتری درباره بازی‌های جدید اساسین کرید و دیگر عناوین یوبیسافت ارائه شود.

بازی اساسین کرید میریج برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی و آمازون لونا در دست ساخت قرار دارد.

3.5 4 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا