برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازی Assassin’s Creed Mirage چه زمانی عرضه می‌شود؟

تابستان شلوغی در پیش است

بازی Assassin’s Creed Mirage چه زمانی عرضه می‌شود؟ ۰ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Mirage

یکی از کارمندان فروشگاه معروف گیم استاپ به تازگی تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Mirage را فاش کرده است.

اگر خاطرتان باشد، شرکت یوبیسافت در زمان معرفی بازی جدید سری اساسین کرید به نام میریج اعلام کرد که این عنوان در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۳ میلادی روانه بازار خواهد شد. در همین حین، برخی از شایعه‌ها از عرضه بازی در بهار امسال حکایت دارند که با توجه به عدم آغاز روند بازاریابی و تبلیغات، تحقق این موضوع کمی بعید به نظر می‌رسد.

از طرفی، گروهی از اینسایدرها معتقد هستند که انتشار اساسین کرید میریج به تابستان پیش‌رو موکول شده است. در همین راستا، ساعاتی قبل یکی از یک کاربران انجمن ردیت که ادعا می‌کند کارمند فروشگاه معروف گیم استاپ است، تصویری از جدول بازاریابی این خرده‌فروش منتشر کرده که در آن به تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Mirage اشاره شده است.

بر اساس این تصویر، به نظر می‌رسد بازی جدید سری اساسین کرید در ماه آگوست سال جاری (مرداد یا شهریور ماه) توسط شرکت یوبیسافت منتشر خواهد شد. طبق گفته‌های این منبع، ماه آگوست تاریخ تقریبی برای عرضه بازی نیست و این اثر در ماه مزبور در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

او برای اثبات ادعای خود، تصویری از تاریخ موقتی عرضه بازی به اشتراک گذاشته که به ۳۱ دسامبر سال جاری (۱۰ دی ماه) اشاره می‌کند. بدین ترتیب، ماه آگوست تاریخ اصلی بازی خواهد بود. بهتر است بدانید که تاریخ موقتی انتشار در واقع تاریخی است که بازی تا آن زمان عرضه خواهد شد.

داستان بازی میریج در شهر بغداد و در اواسط قرن نهم میلادی روایت می‌شود؛ جایی که شما در نقش بسیم ابن اسحاق ماجراجویی جدیدی را برای فرقه مخفیان شروع می‌کنید. بسیم در این مسیر تنها نیست که برای اینکه به قاتل حرفه‌ای تبدیل شود، فردی به نام روشن (Roshan) که اصالتا ایرانی است، با اون همراه خواهد بود.

گفتنی است که اساسین کرید میریج برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی و آمازون لونا منتشر خواهد شد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با افشای تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Mirage توسط یکی از کارمندان خرده فروش گیم استاپ چیست؟ شما چه انتظارهایی از بازی جدید سری اساسین کرید دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments