شایعات جدید بازی Assassin’s Creed Red خبر از اثری متفاوت می‌دهند

شینوبی یا سامورایی؟

شایعات بازی Assassin's Creed Red

بر اساس گزارش‌های جدید، شایعات بازی Assassin’s Creed Red دارای یک کاراکتر شینوبی (نینجا در زبان امروزی) و یک کاراکتر سامورایی می‌باشد.

Assassin’s Creed یکی از بهترین بازی‌های سبک نقش آفرینی (RPG) می‌باشد که داستان قسمت جدید آن با نام Assassin’s Creed Red در ژاپن فئودال اتفاق می‌افتد. این بازی احتمالا در سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵منتشر می‌شود و درخواست طرفداران برای چنین ستی بسیار زیاد بود.
در حقیقت Ubisoft استودیو سازنده این بازی، در زمان Assassin’s Creed 3 این ایده را در سر طرفداران انداخت. کانر (Connor) شخصیت اصلی قسمت سوم بازی، با سمبل‌های مختلفی از مصر، یونان، و ژاپن رو به رو می‌شود.

 این سمبل‌ها در داستان بازی‌های بعدی نمایان شدند. Assassin’s Creed Origins در مصر باستان رخ می‌دهد، Assassin’s Creed Odyssey در یونان، و برخلاف انتظار، قسمت بعدی Assassin’s Creed Valhalla و در تسخیر وایکینگ‌ها بود. بعد از مدتها انتظار داستان بازی بعدی در ژاپن اتفاق می‌افتد.
به گزارش تام هندرسون (Tom Henderson) از بخش گیم مجله Insider، دو شخصیت قابل بازی وجود دارد: یک سامورایی و یک شینوبی. گفته می‌شود که تیزر رسمی بازی Assassin’s Creed Red قهرمان زن سامورایی بازی را به تصویر می‌کشد، در حالی که گفته می‌شود شخصیت دیگر یک شینوبی و پناهنده آفریقایی است که در بعد از تلاش توانست در جامعه شینوبی‌های ژاپن پذیرفته شود.
طبق شایعات بازی Assassin’s Creed Red هنوز اعلام نشده که آیا می‌توان بین این دو شخصیت انتخابی داشت، آیا این دو شخصیت دارای قفل جنسیتی هستند ( به نظر می رسد اینطور باشد)، یا اینکه هر دو شخصیت مانند جیکوب (Jacob) و ایوی (Evie) از Assassin’s Creed Syndicate قابل بازی هستند. اما احتمالا این دو شخصیت نیز مثل کاساندرا (Kassandra) و الکسیوس (Alexios) در Assassin’s Creed Odyssey قابل تغییر باشند.
اگر این شایعه درست باشد، حق انتخاب داشتن بین یک شینوبی و یک سامورایی بسیار جالب خواهد بود. به طور کلی سامورایی‌ها از طبقات بالاتر جامعه بودند و شینوبی‌ها از طبقات پایین‌تر و یا متوسط جامعه، به همین دلیل منطق مهاجر بودن شینوبی با عقل جور در می‌آید.

ممکن است که این دو کاراکتر از دو سمت متفاوت باشند و با هم همکاری کنند، یا اینکه باهم در یک سوی داستان همکاری کنند. داستان برای همه ناشناخته است، اما انتخاب بین یک سامورایی و شینوبی، بسته به نحوه پیشروی داستان، می‌تواند به عناصر روایی جالبی منجر شود.

البته مانند هر شایعه دیگری در مورد Assassin’s Creed Red، همه شایعات را باید با کمی با اغراق در نظر گرفت. اطلاعات کمی در مورد این بازی وجود دارد، زیرا تاریخ انتشار این بازی بسیار دور است، اما در ماه‌های آینده اخبار بیشتری در مورد قسمت جدید یعنی Assassin’s Creed Mirage به دست طرفداران خواهد رسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا