تصویر جدید Army of the Dead قدرت بالای رهبر زامبی‌ها را نشان می‌دهد

زئوس را دست کم نگیرید!

تصویر جدید Army of the Dead قدرت بالای رهبر زامبی‌ها را نشان می‌دهد سورنا رضایی ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
تصویر جدید Army of the Dead

وب سایت US Today در قالب یک مقاله بلند بالا تصویر جدید Army of the Dead را به اشتراک گذاشت که قدرت بالای رهبر زامبی‌ها را نشان می‌دهد.

در صورتی که به لیست آثار مورد انتظار سال ۲۰۲۱ میلادی نگاهی بیاندازید، با فیلم‌های مختلفی مواجه می‌شوید که یکی از آن‌ها Army of the Dead نام دارد. اثر جدید زک اسنایدر (Zack Snyder) در ژانرهای زامبی و سرقت ساخته شده است. داستان پس از شیوع یک بیماری خطرناک روایت می‌شود که قادر است انسان‌ها را به زامبی تبدیل کند. شخصیت اصلی هم یک سرباز به نام اسکارت وارد بوده که حالا در رستورانی کوچک کار می‌کند. پس از دریافت پیشنهادی وسوسه‌انگیز، تصمیم می‌گیرد یک گروه تشکیل داده و همراه دیگر اعضا به منطقه‌ای نفوذ کند که تمامش تحت کنترل زامبی‌ها قرار دارد.

پس از اینکه دومین تریلر Army of the Dead به فضای مجازی راه یافت، مخاطبان بازخوردهای متناقضی را نشان دادند. عده‌ای از کاربران عقیده داشتند زامبی‌های باهوش، سریع و قدرتمند که تحت رهبری یک زامبی دیگر قرار دارند به هیچ وجه قابل‌باور نیست. عده دیگری از کاربران از به کارگیری چنین ایده‌ای استقبال کرده و گمان می‌کنند وجود آن می‌تواند به جذابیت محصول جدید نتفلیکس بیافزاید. به هر حال، طی سال‌های گذشته آثار زامبی محور متعددی ساخته شده‌اند که شباهت‌های عیرقابل‌انکاری میانشان وجود دارد.

وب سایت US Today چندی پیش مطلبی را با محوریت فیلم‌های سینمایی‌ای کار کرد که طی تابستان سال جاری میلادی منتشر می‌شود. این مطلب، تصویر جدید Army of the Dead را در خود جای داده که آنتاگونیست اصلی داستان یک زامبی با نام زئوس را نشان می‌دهد. زئوس، رهبر زامبی‌ها بوده و در تصویر مزبور، گلوی یکی از اعضای گروه سرقت را گرفته است. در پس زمینه تصویر هم می‌توان گاو صندوق بزرگ کازینو را مشاهده کرد که ۲۰۰ میلیون دلار پول نقد را در خود دارد. در ضمن، نقش زئوس به ریچارد سترون (Richard Cetrone) سپرده شده که در پرونده‌اش Man of Steel و مجموعه فیلم‌های Underworld دیده می‌شود:

طبق اطلاعات رسمی، زئوس اولین فرد مبتلا به ویروس بود که از منطقه ۵۱ (یک منطقه نظامی فوق‌ سری در ۱۳۰ کیلومتری لاس وگاس) فرار کرد و باعث شیوع ویروس مرگبار در لاس وگاس شد. از آن‌جایی که اولین زامبی است، بقیه او را به عنوان یک رهبر می‌بینند. سازندگان Army of the Dead زئوس را در دسته «آلفا» قرار می‌دهند که از قدرت بسیار بالایی برخوردار است. اگر زئوس یک انسان معمولی را گاز بگیرد، انسان مزبور به نوع جدیدی از آلفا تبدیل می‌شود که از لحاظ قدرت ضعیف‌تر است. در صورتی که آلفا جدید انسان دیگری را به زامبی تبدیل کند، با موجود خونخوار ضعیف‌تری مواجه می‌شویم. این روند ادامه داشته تا نهایتا به شمبلرها می‌رسیم که وظیفه‌شان جیغ کشیدن و جلب کردن توجه دیگر زامبی‌ها است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا