#مهسا_امینی

تماشا کنید: فصل دوم سریال آرکین تایید شده است

فصل جدید در فاز تولید قرار دارد

رایت گیمز و فورتیش پروداکشنز اخیرا یک ویدیو در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته و به واسطه آن ساخت فصل دوم سریال آرکین را تایید کرده‌اند.

استودیوها و شرکت‌های فعال در صنایع مرتبط با سرگرمی طی سال‌های گذشته تمایل بسیار زیادی به ایجاد فرنچایز پیدا کرده‌اند. در همین راستا، تمرکز را روی یک محصول گذاشته و آن به روش‌های مختلف گسترش می‌دهند. این گزاره برای رایت گیمز هم صدق می‌کند؛ شرکتی که با توسعه و عرضه League of Legends در سال ۲۰۰۹ میلادی توانسته به موفقیت بسیار زیادی دست یابد. نکته جالب ماجرا اینجا است که بازی مزبور با گذشت بیش از یک دهه همچنان طرفداران فراوانی در سراسر جهان دارد. در ضمن، دسترسی به لیگ آو لجندز کاملا رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه نیست.

یکی از اقدمات رایت گیمز برای گسترش جهان داستانی لیگ آو لجندز، ساخت سریالی انیمیشنی به نام Arcane بوده است. البته شرکت آمریکایی تنها نبوده و وظیفه اصلی تولید روی دوش یک استودیو فرانسوی به نام فورتیش پروداکشن قرار داشت. داستان در دو شهر پیلت اور و زان روایت می‌شود که در آستانه یک جنگ بزرگ قرار دارند؛ جنگی باعث می‌شود دو خواهر به نام‌های وای و جینکس به دلیل تفکرات متفاوت مقابل یکدیگر قرار بگیرند. بد نیست بدانید رایت گیمز برای تبلغ سریال نه تنها از بازی‌های خود مانند Legends of Runeterra ،League of Legends و Teamfight Tactics بهره برده، بلکه از عناوین دیگر شرکت‌ها مانند پابجی موبایل، فورتنایت و Among Us هم بهره برده است.

رایت گیمز و فورتیش پروداکشن اخیرا یک ویدیو در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته و به واسطه آن ساخت فصل دوم سریال آرکین را تایید کرده‌اند. ساخت فصل دوم به دو دلیل کاملا قابل‌پیش‌بینی بود؛ دلیل اول، عدم جمع‌بندی داستان است. به بیان دیگر، قصه در قسمت نهم انتها نرسیده و قطعا به قسمت‌های بیشتری برای جمع‌بندی نیاز دارد؛ دلیل دوم و پایانی، بازخوردهای دریافتی است. Arcane نه تنها تحسیین منتقدان را برانگیخت و نمرات درخشانی را دریافت کرد، بلکه توانست توجه طرفداران را به خود جلب کند. در ضمن، این اثر به گونه‌ای ساخته شده تا افرادی که با لیگ آو لجندز آشنایی ندارید، مشکلی در فهمیدن اتفاقات نداشته باشند.

آرکین، تنها اقدام اخیر رایت گیمز برای گسترش جهان داستانی لیگ آو لجندز نیست. این شرکت تصمیم گرفته اسپین آف‌های مختلفی را بر اساس آن ساخته و روانه بازارهای جهانی کند؛ اسپین آف‌هایی که در ژانرهای مختلف قرار گرفته تا بتوانند طیف گسترده‌تری از گیمرها را با LOL آشنا کنند. دو مورد از جدیدترین بازی‌ها، Ruined King: A League of Legends Story و Hextech Mayhem: A League of Legends Story هستند که مورد اول یک نقش‌آفرینی و مورد دوم یک پلتفرمر است. داستان Ruined King در Bilgetwater روایت شده و کاربر باید مقابل یک دشمن مرموز بایستد. Hextech Mayhem هم وظیفه کنترل یک یوردل را روی دوش‌های کاربر قرار می‌دهد. رایت گیمز همچنین تصمیم دارد در سال آینده میلادی دو اسپین آف دیگر به نام‌های Song of Nunu: A League of Legends Story و ONV/RGENCE: A League of Legends Story را عرضه کند.

ویدیویی که رایت گیمز و فورتیش پروداکشن به اشتراک گذاشته‌اند، تاکید دارد فصل دوم هم اکنون در فاز تولید قرار دارد. با در نظر گرفتن این نکته، پیش‌بینی می‌شود قسمت‌های جدید در سال آینده میلادی منتشر شوند.


guest

19 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا