#مهسا_امینی

نکات بازی Apex Legends Mobile برای حالت Team Deathmatch

حرفه‌ای‌تر بازی کنید

نکات بازی Apex Legends Mobile برای حالت Team Deathmatch سینا نظافت ۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
نکات بازی Apex Legends Mobile

نکات بازی Apex Legends Mobile برای افرادی که قصد دارند حرفه‌ای به تجربه این عنوان بپردازند، قطعا دارای اهمیت بالایی خواهد بود. به همین دلیل نیز قصد داریم تا در ادامه این مطلب،‌ چند مورد از کاربردی‌ترین موارد برای بهتر بازی کردن در حالت Team Deathmatch این عنوان را در اختیار شما قرار دهیم.

بازی Apex Legends Mobile بالاخره معرفی شد تا تکاپوی دنیای این بازی را به پلتفرم موبایل هم بیاورد. در نسخه موبایل این بازی علاوه بر حالت محبوب بتل رویال (Battle royal)، حالت اختصاصی Team Deathmatch هم وجود دارد. در این حالت دو گروه باید بر علیه هم در همان نقشه‌های آشنای بازی مبارزه کنند. هر گروهی بتواند تعداد بیشتری از افراد حریف را از پا در بیاورد برنده است. در اینجا نکات بازی Apex Legends Mobile برای شما گردآوری شده است تا بتوانید در این بازی به پیروزی برسید.

در حالت TDM دو گروه ۶ نفره بر علیه هم مبارزه می‌کنند، هر گروهی بتواند سریع تر ۳۰ نفر از افراد حریف را از پا درآورد به پیروزی می‌رسد. هر تیمی می‌تواند فقط یکی از لجند‌ (Legend) ها را انتخاب کند و همچنین می‌توانند دو اسلحه از میان انتخاب‌های زیادی که دارند همراه خود بیاورند. Apex Legends Mobile دو حالت مختلف TDM دارد؛ در یکی از آن‌ها بازیکنان در پایگاه خود بازی را شروع می‌کنند و در حالت دیگر به صورت تصادفی در جاهای مختلف نقشه بازی برای آن‌ها شروع می‌شود. در حالت اول بازیکنان همیشه در پایگاه خود ریسپاون می‌شوند و در حالت دوم به صورت تصادفی در جاهای مختلف ریسپاون می‌شوند. هر کدام از حالت‌هایی که دوست دارید را می‌توانید بازی کنید اما در حالتی که در پایگاه ریسپاون می‌شوید، بازیکنان تیم حریف معمولا در کنار پایگاهتان برای شما کمین می‌کنند.

بهترین لجند برای حالت TDM بازی Apex Legends Mobile

در بازی Apex Legends Mobile نسبت به نسخه کنسولی و رایانه‌ی شخصی آن تعداد محدود تری لجند وجود دارد که بسیار شبیه به فصل‌های ابتدایی Apex Legends است؛ البته یک لجند انحصاری برای نسخه موبایل به نام Fade در بازی وجود دارد. اگر سبک بازی شما تهاجمی است و می‌خواهید که قدرت آلتیمیت شما پس از مرگ هم با شما بماند، Bangalore یا Caustic می‌تواند انتخاب خوبی باشد. لجند‌هایی مانند Lifeline که قدرت‌های آن‌ها حول معالجه کردن است و یا دارای آیتم‌های پشتیبانی هستند، در حالت TDM کاربرد چندانی ندارند، به خصوص که در این حالت بازی نمی‌توانید هم گروهی‌های خود را احیا کنید. در حال حاضر بهترین لجند برای این حالت بازی Octane است، به خاطر توانایی انفعالی که دارد و اگر مدتی آسیب نخورد می‌تواند دوباره سلامتی‌اش را بازیابد. در حالت TDM اگر مدتی آسیب نخورید سپر شما بازسازی می‌شود، بنابراین ترکیب قدرت Octane با این ویژگی بهترین انتخاب ممکن است.

البته شما باید تمامی لجند‌ها را در ذهن خود داشته باشید و بتوانید با آن‌ها بازی کنید، از آنجا که هرکدام از ۶ نفر گروه شما فقط می‌تواند یک لجند را انتخاب کند، اگر به اندازه کافی سریع نباشید نمی‌توانید انتخاب مورد نظرتان را انجام دهید.

نکاتی برای تسلط بیشتر در حالت TDM

یکی از مهم‌ترین بخش‌های TDM انتخاب صحیح سلاح است. شما می‌توانید یک سلاح را به عنوان سلاح اصلی و سلاح دیگری به عنوان انتخاب دوم خود داشته باشید؛ البته نمی‌توانید آن‌هایی که در Care Package‌ها وجود دارند مانند Volt و Spitfire را انتخاب کنید، هر چند که می‌توانید حین بازی آن‌ها را پیدا کنید. هوشمندانه‌ترین کار انتخاب دو سلاح که با هم همخوانی داشته باشند و شما با آن‌ها احساس راحتی کنید است. یکی از انتخاب‌های پیشنهادی ترکیب R-301 با Peacemaker است که هم در درگیری‌های نزدیک کاربرد دارد هم در درگیری‌هایی با فاصله نسبتا دور. اگر هنوز نمی‌دانید کدام سلاح برای شما مناسب است آزمون و خطا کنید، بعد از هربار کشته شدن می‌توانید سلاحتان را عوض کنید.

نحوه بدست آوردن مهمات در TDM کمی متفاوت است. در نقشه بازی جعبه مهمات پیدا نمی‌شود و وقتی حریفتان را از پا در‌می‌آورید مهماتی از آن نمی‌افتد؛ در عوض مهمات همراه اسلحه هستند و پس از هر بار ریسپاون سلاح شما مقدار مناسبی گلوله دارد، اما اگر بدون کشته شدن تعداد زیادی از افراد حریف را از پا در‌آورید احتمالا با کمبود مهمات مواجه می‌شوید؛ بهترین راه کار برداشتن سلاح افراد کشته شده است.

تمامی بازیکنان با زره و تجهیزات یکسان وارد بازی می‌شوند، اما با کمی گشت و گذار در محیط بازی می‌توانید چیز‌های بهتری پیدا کنید. برخلاف حالت بتل رویال در TDM تهاجمی بازی کردن بسیار کاربردی است زیرا شما تعداد نامحدودی ریسپاون دارید و هدف اصلی این حالت از بازی کشتن افراد بیشتری است، پس تا می‌توانید تهاجمی بازی کنید! البته مراقب باشید خیلی هم کشته نشوید زیرا به ضرر تیم شما تمام می‌شود.

امیدواریم نکات بازی Apex Legends Mobile برای شما کاربردی بوده باشد. اگر شما هم تجربه ای از این بازی دارید حتما برای ما بنویسید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا