کارگردان Ant-Man 3 از تفاوت‌های کانگ و تانوس می‌گوید

کارگردان Ant-Man 3 از تفاوت‌های کانگ و تانوس می‌گوید

کانگ نسبت به تانوس شرور بسیار متفاوتی خواهد بود

کارگردان Ant-Man 3 از تفاوت‌های کانگ و تانوس می‌گوید عرفان بدری ۰ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ مارول

پیتون رید (Peyton Reed)، کارگردان فیلم مورد انتظار Ant-Man and the Wasp: Quantumania به تازگی درباره تفاوت‌های کانگ و تانوس به عنوان شرورهای دنیای سینمایی مارول (MCU) صحبت کرده است.

به تازگی پیتون رید، کارگردان یکی از مهم‌ترین و مورد انتظارترین آثار آینده دنیای سینمایی مارول یعنی Ant-Man and the Wasp: Quantumania در صحبت‌های خود قول داده است که کانگ (Kang) نسبت به تانوس (Thanos) یک شرور بسیار متفاوت خواهد بود. پس از معرفی اسکات لانگ (Scott Lang) با بازی پل راد (Paul Rudd) در سال ۲۰۱۵، این شخصیت به یکی از برجسته‌ترین قهرمانان دنیای سینمایی مارول تبدیل شد و همچنین نقش مهمی را در مبارزه با تانوس در فیلم Avengers: Endgame ایفا کرد. حالا، این قهرمان قرار است بار دیگر در سومین فیلم انفرادی خود یعنی Ant-Man and the Wasp: Quantumania در مرکز صحنه قرار بگیرد. فیلم پیش رو که فاز پنجم دنیای سینمایی مارول را آغاز می‌کند، او را در مقابل کانگ با بازی جاناتان میجرز (Jonathan Majors) قرار می‌دهد که اولین بار در فینال فصل اول سریال Loki معرفی شد.

طرفداران دنیای سینمایی مارول قبلا نگاه خوبی به کانگ در تریلرها و تبلیغات فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania داشته‌اند، اما رسانه Collider گزارش داده که خود پیتون رید، کارگردان این اثر مور انتظار شخصا در جریان مراسم CCXP 2022 برزیل روی صحنه رفته تا جزئیات بیشتری را از این شخصیت شرور ارائه دهد. او همچنین درباره تفاوت‌های کانگ و تانوس صحبت کرد. پیتون رید در حالی که مراقب بود اطلاعات زیادی را مورد نقش کانگ در این دنباله فاش نکند، به این موضوع اشاره می‌کند که این شخصیت شرور با تانوس که جاش برولین (Josh Brolin) ایفاگر نقش او بود، بسیار متفاوت خواهد بود. نظرات کامل پیتون رید را در این رابطه می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

ما فاز پنجم را به شکلی بسیار بزرگ شروع می‌کنیم. این بزرگترین ماجراجویی‌ای است که مرد مورچه‌ای و واسپ تا به حال انجام داده‌اند. ما به مکان‌های عجیب و غریب می‌رویم و با شخصیت منفی‌ای روبه‌رو می‌شویم شبیه به هیچ چیزی که آن‌ها تا به حال تجربه‌اند نیست و این شامل تانوس نیز می‌شود. من فکر می‌کنم که او در فیلم ما با شخصیتی که در سریال Loki دیده‌ایم، بسیار متفاوت است. آن‌ها انواع (واریانت‌ها) مختلفی دارند، اما آن‌ها افراد بسیار متفاوتی نیز هستند. کانگ کسی است که در طول زمان سلطه دارد، اما انرژی خود را حفظ می‌کند. او یک شخصیت بسیار بسیار ترسناک است که باید با آن برخورد کرد، همان طور که مرد مورچه‌ای واسپ اول از همه متوجه این می‌شوند.

چرا کانگ می‌تواند تهدیدی بزرگتر از تانوس باشد؟

تانوس در حال حاضر قدرتمندترین شخصیت شروری است که تا به حال در دنیای سینمایی مارول ظاهر شده است و قدرت و دوام فوق‌العاده‌ای دارد و متعهد به یک هدف منحصر به فرد است. وقتی این شخصیت شرور با بازی جاش برولین در فیلم Avengers: Infinity War تمام سنگ‌های بی‌نهایت را جمع‌آوری می‌کند، حتی قدرتمندتر می‌شود و در واقع گروه انتقام‌جویان را شکست می‌دهد. تنها با استفاده از سفر در زمان است که انتقام‌جویان می‌توانند تانوس را در فیلم Avengers: Endgame شکست دهند. در حالی که شروری که جاش برولین ارائه می‌دهد از طریق قدرت بی‌رحمانه به اهداف خود می‌رسد، کانگ در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania می‌تواند رویکردی کاملا متفاوت داشته باشد و از هوش و فناوری پیشرفته برای شکست دادن دشمنان خود استفاده کند.

اگر این نسخه از شخصیتی که جاناتان میجرز ارائه می‌دهد به شخصیتی که اولین بار در کتاب‌های کمیک مارول دیده شد، پایبند باشد، او در واقع هیچ ابرقدرت واقعی‌ای نخواهد داشت، در عوض قدرت خود را از فناوری‌های بسیار پیشرفته، از جمله زره‌های جنگی و وسایل سفر در زمان به دست می‌آورد. علاوه بر مهارت‌های برتر خود به عنوان یک تاکتیک‌دان نظامی، این شرور ارتشی متشکل از تریلیون‌ها سرباز را در کتاب‌های کمیک به کار گرفته است که این به وضوح او را به عنوان شروری معرفی می‌کند که امثال انتقام‌جویان قبلا هرگز با آن‌ها روبه‌رو نشده‌اند. تریلر فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania قبلا زره جنگی تاثیرگذار کانگ را به نمایش گذاشته است و در حالی که اسرار زیادی در مورد چگونگی تحقق این شخصیت در دنیای سینمایی مارول باقی مانده است، اگر او چیزی شبیه به کتاب‌های کمیک باشد، می‌تواند سطحی از قدرت را در جهان اعمال کند که حتی از تانوس نیز بسیار بزرگتر خواهد بود.

تانوس به طور گسترده یکی از بهترین و قدرتمندترین شخصیت‌های شرور دنیای سینمایی مارول در نظر گرفته می‌شود، به این معنی که انتظارات زیادی وجود دارند که معرفی کانگ روی آن‌ها تاثیر بالایی داشته است. اگر چه او فقط برای مدت کوتاهی در فینال فصل اول سریال Loki حضور داشت، اما توانست تا تاثیر زیادی روی دنیای سینمایی مارول بگذارد و این تاثیر قرار است تا مدت‌های طولانی در این جهان حس شود. آن واریانت کانگ قبلا توانایی‌های چمشگیری را به نمایش گذاشته بود. اما انتظار می‌رود فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania واریانتی از این شخصیت را به نمایش بگذارد که حتی قدرتمندتر است. این فیلم مورد انتظار نقش مهمی در معرفی و راه‌اندازی این شخصیت شرور ایفا خواهد کرد، شخصیتی که فاز ششم دنیای سینمایی روی آن متمرکز خواهد بود.

پیتون رید که کارگردانی فیلم Ant-Man، Ant Man and the Wasp و همچنین یک قسمت از سریال The Mandalorian را بر عهده داشته، کارگردان فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania است. علاوه بر این جف لاونس (Jeff Loveness) که سابقه نویسندگی برای برنامه Jimmy Kimmel Live و مراسم‌های اسکار و امی را دارد و همچنین شش قسمت از سریال محبوب Rick and Morty را نیز نوشته است، وظیفه نگارش فیلمنامه این اثر را بر عهده دارد. او همچنین نویسنده فیلم مورد انتظار Avengers: The Kang Dynasty نیز هست.

پل راد در نقش اسکات لانگ یا مرد مورچه‌ای، اوانجلین لیلی (Evangeline Lilly) در نقش هوپ ون داین (Hope van Dyne) یا واسپ، مایکل داگلاس (Michael Douglas) در نقش هنک پیم (Hank Pym)، میشل فایفر (Michelle Pfeiffer) در نقش جانت ون داین (Janet van Dyne)، کاترین نیوتون (Kathryn Newton) در نقش کاسی لنگ (Cassie Lang)، جاناتان میجرز در نقش کانگ فاتح، دیوید دستمالچیان (David Dastmalchian) در نقش کرت (Kurt) و رندال پارک (Randall Park) در نقش جیمی وو (Jimmy Woo) از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Ant-Man and the Wasp: Qutumania به ایفای نقش پرداخته‌اند. این اثر در تاریخ ۱۷ فوریه ۲۰۲۳ (۲۸ بهمن ۱۴۰۱) به صورت اختصاصی در سالن‌های سینما اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا