آیا باری دیگر اسپایدرمن اندرو گارفیلد را خواهیم دید؟

اندرو گارفیلد از دوباره پیتر پارکر شدن می‌گوید

آیا باری دیگر اسپایدرمن اندرو گارفیلد را خواهیم دید؟ نرگس کریمی پور ۱ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ مارول
اسپایدرمن اندرو گارفیلد

اندرو گارفیلد بازیگر نقش مرد عنکبوتی شگفت انگیز پس از حضور در فیلم Spider-Man: No Way Home ادعا می‌کند که قصد ندارد دوباره نقش ابرقهرمانی خود در مارول را تکرار کند. اندرو گارفیلد عنوان کرد فکر نمی‌کند که دوباره نقش مرد عنکبوتی را بازی کند. با بازی در فیلم‌های مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز از مارک وب، حضور این بازیگر در نقش پیتر پارکر محبوب شگفت انگیز پس از اینکه سونی از فیلم مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۳، به‌طور غیر رسمی پایان یافت. اما هفت سال پس از کناره‌گیری او از این نقش، به گارفیلد این فرصت داده شد تا باری دیگر در درنیای سینمایی مارول نقش خود را تکرار کند.

ماه‌ها، این بازیگر با سؤالات طرفداران و رسانه‌ها در مورد شایعات مداوم مبنی بر حضور او در آخرین همکاری استودیو مارول و سونی در جریان ساخت فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست، درگیر بود. همزمان با ساخت و اکران این اثر گارفیلد مشغول تبلیغ پروژه‌های دیگر خود با دیگر استودیوها از جمله !Tick, Tick… Boom از نتفلیکس بود و بنا به سیاست‌های استودیو مارول و شرکت سونی مجبور شد تا در ربطه با حضور خود در فیلم جدید مرد عنکبوتی دروغ گفته و ادعا کند که در این اثر حضور ندارد. او و همکار قدیمیش توبی مگوایر تا آخرین لحظه از اعتراف سرباز زدند و راز مارول را به خوبی نگه داشتند و در نهایت در یک صحنه حماسی به مرد عنکبوتی تام هالند در فیلم راهی به خانه نیست پیوستند.  

در حالی که حضور گارفیلد در Spider-Man: No Way Home باعث شد طرفداران باری دیگر عاشق مرد عنکبوتی شگفت انگیز شده و از استودیو ماورل و سونی درخواست کردند تا فیلم مرد عنکوتی شگفت انگیز ۳ را تولید کنند، به نظر نمی‌رسد که بازگشت دیگری از گارفیلد اسپایدی در کار باشد. در مصاحبه اخیر گارفیلد در مراسم جوایز SAG 2022، ورایتی از این بازیگر پرسید که آیا مخاطبان می‌توانند انتظار داشته باشند که پیتر پارکر او را به زودی دوباره روی پرده سینما ببینند یا خیر. گارفیلد به سرعت پاسخ داد که هیچ برنامه‌ای برای حضور در پروژه‌های مردعنکبوتی ندارد و ظاهرا دیگر این بازیگر  را در لباس مرد عنکبوتی نخواهیم دید. گارفیلد عنوان کرد که با توجه به اتفاقات پیش از اکران فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نبست اکنون همه او را فردی دروغگو می‌دانند. 

واضح است که گارفیلد از سوء ظن طرفداران نسبت به هر یک از ادعاهای او  مبنی بر عدم حضور او در فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست، آگاه است. از این گذشته، این بازیگر بارها حضور خود در فیلم Spider-Man: No Way Home را رد کرد و ثابت کرد که او مانند بسیاری از ستاره های MCU قادر است برای حفظ اسرار مارول به صراحت دروغ بگوید. همانطور که گفته شد، هیچ برنامه مشخص شناخته شده‌ای برای مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۳ از سونی، یا برای بازگرداندن مرد عنکبوتی شگفت انگیز گارفیلد به مولتی‌ورس نوظهور MCU وجود ندارد، بنابراین مطمئناً این امکان وجود دارد که اکنون به نظر می‌رسد پرونده اسپایدرمن اندرو گارفیلد بسته شده است. گارفیلد همچنین اخیراً به این موضوع اشاره کرده است که احساس می‌کند برای بازی در نقش مرد عنکبوتی دیگر پیر شده و اینگونه در رابطه با بازگشت احتمالی خود به این نقش تردیدهای بیشتری ایجاد کرد.

برای بسیاری از مخاطبان، ممکن است خیلی زود به نظر برسد که در مورد بازی بعدی گارفیلد به عنوان مرد عنکبوتی صحبت کنیم. در واقع، Spider-Man: No Way Home همچنان در سینماها اکران شده و ثابت می‌کند که شاید ساخت فیلمی با حضور دوباره اندرو گارفیلد در نقش مرد عنکبوتی بسیار در باکس‌آفیس موفق عمل خواهد کرد. با ابن حال سونی اکنون خود را برای اکران Morbius آماده می‌کند، اثری که ظاهرا داستان آن در دنیای مرد عنکبوتی شگفت انگیز رخ می‌دهد. در صورتی که گارفیلد بار دیگر این نقش را انتخاب کند، شکی نیست که طرفداران راضی خواهند شد، زیرا شیمی او با آیا باری دیگر اسپایدرمن اندرو گارفیلد را خواهیم دید؟ و هالند عالی بوده و به عنوان نقطه برجسته No Way Home برای بینندگان بیشماری بود. با این حال، در حالی که مرد عنکبوتی همچنان قلب‌ها را در سراسر جهان تسخیر می‌کند، مولتی‌ورس MCU در ماه‌های آینده چیزهای بیشتری را در اختیار دارد. 

نظر شما در رابطه با اسپایدرمن اندرو گارفیلد چیست؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا