#مهسا_امینی

با چهاردهمین شخصیت Valorant آشنا شوید: یورو

او مهارت بالایی در فریب دشمنان دارد

رایت گیمز با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی در فضای مجازی، از چهاردهمین شخصیت بازی Valorant تحت عنوان یورو رونمایی کرده است.

رایت گیمز در سال ۲۰۰۶ میلادی تاسیس و با عرضه‌ی League of Legends در سال ۲۰۰۹، به شهرت و موفقیت بسیاری دست یافت. این استودیوی آمریکایی اوایل آوریل سال گذشته محصول تازه‌ی خود را تحت عنوان Valorant برای کاربران رایانه‌های شخصی عرضه کرد. این بازی در ژانر اکشن اول شخص ساخته شده و ترکیبی از عناوین چندنفره‌ی مشهور مانند Counter-Strike: Global Offensive و Overwatch به شمار می‌رود. گان‌پلی ولورنت تا حدودی از Global Offensive الهام گرفته شده است. علاوه بر این، بازی مزبور مانند اورواچ دارای شخصیت‌هایی است که هر کدام قابلیت‌های مختص به خود را دارند.

رایت گیمز چندی پیش بیانیه‌ای را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت و به واسطه‌ی آن، چهاردهمین شخصیت Valorant را تحت عنوان یورو رونمایی کرد. او یک Infiltrator Duelist بوده و می‌تواند از تلپورت برای جابجایی بین فواصل کوتاه استفاده کند، دشمنانش را با استفاده از نور بسیار زیاد برای مدتی کور کند، برای مدتی نامرئی شود و صدای پای جعلی ایجاد کند تا دشمنانش را فریب دهد. در ادامه می‌توانید هر چهار قابلیت او را به همراه نام اصلی‌شان مشاهده کنید:

  • Fakeout: فیک‌آوت، یک قابلیت است که روی اهمیت صداها تمرکز داشته و به کاربر اجازه می‌دهد تا در مسیر دلخواه صدای پای جعلی ایجاد کند.
  • Gatecrash: این قابلیت عملکردی شبیه به تلپورت دارد. کاربر می‌تواند نشانگر را پرتاب کرده و در لوکیشن آن ظاهر شود. همچنین می‌تواند نشانگر را در نقطه‌ای امن قرار داده و سپس با زدن یک دکمه به لوکیشن آن برگردانده شود.
  • Blindside: بلایندساید شبیه به یک نارنجک نوری است، با این تفاوت که پس از چسبیدن به یک سطح فعال می‌شود.
  • Dimensional Drift: دایمنشنال دریفت، این امکان را به کاربر می‌دهد تا برای مدت مشخصی نامرئی باشد. کاربر به واسطه‌ی این توانایی قادر خواهد بود لوکیشن خود را تغییر داده یا بدون اینکه دشمنان متوجه شوند، به نقاط مختلف نقشه رفته و درباره‌ی محل قرارگیری رقبا اطلاعات جمع‌آوری کند.

یورو همزمان با آغاز اپیزود دوم رقابت‌های Valorant در دسترس قرار می‌گیرد. هر اپیزود از سه پرده (Act) تشکیل شده و هر پرده یک بتل پس مختص به خود دارد. مطابق انتظار، کاربران می‌توانند مبلغ مشخصی (۱۰ دلار) را پرداخته و به بتل پس پولی دسترسی داشته باشند. آن دسته از افرادی هم که علاقه‌ای به پرداخت هزینه ندارند، به واسطه‌ی اکس‌پی‌های دریافتی پاداش‌های بتل پس رایگان را دریافت می‌کنند. در ضمن، هر اپیزود قرار است با معرفی و انتشار یک نقشه‌ی جدید همراه باشد. اپیزود اول یک استثنا بوده و دو نقشه‌ی Ascent و Icebox را به بازی اضافه کرد.

در انتها، لازم به ذکر است اپیزود دوم رقابت‌های Valorant در تاریخ ۲۳ دی (مصادف با ۱۲ ژانویه) آغاز خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا