#مهسا_امینی

آیا شخصیت کاپیتان آمریکا به دنیای سینمایی مارول بازمی‌گردد؟

بازیگر این نقش پاسخ می‌دهد

شخصیت کاپیتان آمریکا

کریس ایونز بازیگر آمریکایی در بخشی از مصاحبه‌ی خود با گراهام نورتون گفت بازگشت شخصیت کاپیتان آمریکا به دنیای سینمایی مارول می‌تواند اقدامی ریسک‌دار باشد.

استیو راجرز/کاپیتان آمریکا با نقش‌آفرینی کریس ایونز نخستین بار در Captain America: The First Avengers حضور یافت و پس از آن به یکی از شخصیت‌های محوری دنیای سینمایی مارول تبدیل شد. ماجراجویی‌های این ابرقهرمان محبوب پس از حضور در چندین فیلم سینمایی نهایتا با اکران Avengers: Endgame به پایان رسید. استیو راجرز پس از تبدیل شدن به کاپیتان آمریکا، تمام سال‌های زندگی خود را صرف جنگیدن و دفاع از کشورش کرده بود و هیچ وقت فرصت نکرد آرزوهایش را به حقیقت تبدیل کند. از همین رو، در جریان Endgame تصمیم گرفت در زمان گذشته بماند و اصلی‌ترین آرزویش، یعنی حضور در کنار پگی کارتر و تجربه‌ی یک زندگی سرشار از عشق را عملی کند.

اگرچه پایان کاپیتان آمریکا به شکلی واضح در Avengers: Endgame به تصویر کشیده شد اما بسیاری از علاقه‌مندان احتمال بازگشت این ابرقهرمان را بسیار قوی می‌دانستند. به خصوص اینکه کارگردانان Endgame در یکی از مصاحبه‌های خود گفتند کار کریس ایونز با دنیای سینمایی مارول تمام نشده است. آن‌ها وعده دادند مخاطبان به‌زودی درباره‌ی بازگشت این بازیگر خواهند شنید. خود این بازیگر هم مدتی بعد مصاحبه‌ای را انجام داد و گفت بازگشت یا خروج استیو راجرز هنوز قطعی نشده است. همه‌ی این‌ها دست به دست هم داد تا تئوری بازگشت کاپیتان آمریکا طرفداران بیشتری پیدا کند. به هر حال، بازگشت یک شخصیت قدیمی از طریق فلش‌بک‌ها اتفاق مرسومی محسوب می‌شود.

کریس ایونز چندی پیش در The Graham Norton Show حضور یافت. در بخشی از برنامه پرسیده شد آیا دوران او در نقش کاپیتان آمریکا به سر رسیده است یا خیر. این بازیگر آمریکایی اینبار با قطعیت بیشتری نسبت به گذشته پاسخ داد: «بله، فکر می‌کنم به سر رسیده است.» ایونز در ادامه‌ی صحبت‌های خود گفت مسیری که استیو راجرز در جریان فیلم‌های دنیای سینمایی مارول طی کرد، عالی بوده است و بازگشت این شخصیت می‌تواند یک اقدام ریسک‌دار باشد. او در پایان صحبت‌های خود درباره‌ی این موضوع گفت بهتر است استیو همان‌طور که هست باقی بماند. نویسندگان Avengers: Endgame هم نظر مشابهی با ایونز داشته و در گذشته اعلام کرده بودند بازگشت دو شخصیت آیرون من و کاپیتان آمریکا می‌تواند به بیست و دومین فیلم مارول ضربه بزند.

تا به این لحظه هیچ خبری پیرامون بازگشت کاپیتان آمریکا به دنیای سینمایی مارول منتشر نشده اما شخصیت آیرون من قرار است در Black Widow حضور داشته باشد. داستان این فیلم بین Captain America: Civil War و Avengers: Infinity War جریان دارد و به گذشته‌ی ناتاشا رومانوف می‌پردازد. از همین رو، بازگشت تونی استارک و ملاقات دوباره با او اتفاق عجیب و غریبی نیست. این اثر برای اکران از تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ (مصادف با ۶ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) برنامه‌ریزی شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا