1%
  • 0/10

یکی دیگر از بزرگترین دشمنان دردویل در Daredevil: Born Again بازمی‌گردد!

چالش‌های مت همینطور بیشتر می‌شوند!

یکی دیگر از بزرگترین دشمنان دردویل در Daredevil: Born Again بازمی‌گردد! ۳ ۰۴ بهمن ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
بولزآی در سریال Daredevil: Born Again

رسانه Comic Book در جدیدترین گزارش اختصاصی خود از بازگشت بولزآی در سریال Daredevil: Born Again خبر داده است.

قبل از اینکه سریال Echo از راه برسد، گروهی از مخاطبان نسبت به عملکرد مارول در خلق مبارزات خشونت آمیز نگران بودند. از آنجایی که عملکرد استودیو در اثر مزبور عالی بود، هیجان برای تماشای سریال Daredevil: Born Again چند برابر شده و همین موضوع، انتظار را برای مخاطبان سخت کرده است.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعات رسمی‌ای از داستان سریال جدید دردویل در دسترس نبوده و تنها می‌دانیم چارلی کاکس (Charlie Cox)، وینسنت دن آفریو (Vincent D’Onofrio)، جان برنثال (Jon Bernthal) و الدن هنسون (Elden Henson) برای ایفای نقش‌های خود بازمی‎‌گردند. همچنین ساندریان هالت (Sandrine Holt) جایگزین آیلت زورر (Ayelet Zurer) شده و شخصیت ونسا فیسک را به تصویر خواهد کشید.

طبق مطلبی که روی خروجی Comic Book قرار گرفته، مخاطبان شاهد بازگشت بولزآی در سریال Daredevil: Born Again خواهند بود. ویلسون بتل (Wilson Bethel) که این شخصیت را در سریال Marvel’s Daredevil به تصویر کشیده بود، بار دیگر نقشش را بر عهده دارد. همچنین خبرنگار اعلام کرده شخصیت بولزآی (Bullseye) مجموعاً در سه قسمت از سری حضور خواهد داشت.

بنجامین دکس پویندکسر که از بزرگترین دشمنان دردویل محسوب می‌‎شود، در سریال Marvel’s Daredevil یک مامور اف بی آی بود که از همان کودکی یتیم شد. پس از اینکه در سن کم مربی بیسبال خود را کشت، تحت درمان قرار گرفت و توانست خشم خود را کنترل کند اما با مرگ روانپزشکش همه چیز به حالت اولیه بازگشت. ویلسون فیسک که از شرایط روانی بنجامین آگاه بود، از او سوء استفاده کرد تا دردویل را بدنام کرده و بدین ترتیب، به اهدافش برسد.

سریال Echo که اخیراً منتشر شد، نه تنها ادامه ماجراجویی‌های مایا لوپز پس از Hawkeye را به تصویر کشید، بلکه به سوالی بسیار مهم پاسخ داد: آیا سریال‌های مارول که برای نتفلیکس (Netflix) ساخته شده بودند، کَنون هستند؟ با توجه به سریال اکو، باید تمامی سریال‌ها را کنون دانست اما بنظر می‌رسد همه اتفاقاتی که در آثار مزبور رخ دادند بخشی از تایملاین اصلی نبوده و برخی موارد تغییر کرده‌اند.

از همین رو، مشخص نیست چه بخش‌هایی از سرگذشت بولزآی تغییر کرده و چه مقدار بدون تغییر باقی می‌ماند. در ضمن، سریال Daredevil: Born Again در تاریخ نامشخصی از سال آینده میلادی پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments