بهترین اسلحه وارزون 2 در فصل 4

بهترین اسلحه وارزون 2 در فصل 4 کدام است؟

تغییرات اساسی فصل چهارم همه چیز را تغییر داده است!

سه نقشه بازی وارزون 2 تفاوت‌های بسیاری با یکدیگر داشته و فارغ از اینکه شما در کدام نقشه به مبارزه می‌پردازید، به دنبال بهترین اسلحه برای رسیدن به بهترین نتیجه هستید. در این مطلب قصد دارم نگاهی به بهترین اسلحه وارزون 2 در فصل 4 بپردازیم.

نسخه دوم وارزون شروع چندان جذابی نداشت، اما این بازی رفته رفته با رفع مشکلات و افزودن محتوای جدید بهبود یافته و تا به حال میلیون‌ها کاربران را به خود جذب کرده است. یکی از بخش‌هایی در این بازی که به شدت مهم بوده و توسعه دهندگان نیز تمرکز بسیاری بر آن قرار داده‌اند، بخش سلاح‌های بازی است. از همین رو ما این مطلب را در اختیار شما قرار داده‌ایم تا بتوانید عملکردی عالی در وارزون 2 داشته باشید.

Cronen Squall

اولین تفنگی که باید آن را به همراه داشته باشید تفنگ Cronen Squall است. این تفنگ در حالی که در فصل چهارم نرف شده، هنوز یکی از بهترین تفنگ‌های بازی به خصوص برای نبردهای دور برد است. در نتیجه شما می‌توانید بهترین عملکرد این تفنگ را در نقشه ال مزرح ببینید. البته فراموش نکنید که برای سلاح دوم خود بهتر است یک تفنگ سبک حمل کنید تا در نبردهای نزدیک با مشکل مواجه نشوید. این تفنگ در حال حاضر یکی از پر استفاده‌ترین تفنگ‌های وارزون ۲ است.

Lachmann Sub

تفنگ Lachmann Sub می‌تواند تفنگ دوم سبک و مناسب شما باشد. دلیل انتخاب این تفنگ به عنوان یکی از بهترین تفنگ‌های وارزون 2، سرعت شلیک بسیار بالا و البته دقت زیاد آن است. تفاوتی ندارد شما در کدام نقشه وارزون 2 به مبارزه بپردازید، تفنگ Lachmann Sub یکی از بهترین انتخابات شما به خصوص برای نبردها در فاصله نزدیک و حتی متوسط خواهد بود. استفاده از این تفنگ به همراه یک تک تیرانداز یا تفنگی سنگین چون Cronen Squall می‌تواند پیروزی شما را تضمین کند.

تفنگ MCPR 300 وارزون 2

MCPR-300

در بخشی که به معرفی تفنگ Lachmann Sub پرداختیم، اشاره شد که همراه سازی آن با یک تک تیرانداز می‌تواند ترکیبی به شدت کشنده را شکل دهد و به باور ما بهترین تک تیراندازی که می‌توانید همراه SMG خود در بازی داشته باشید، تفنگ تک تیرانداز MCPR-300 است. با توجه به تغییرات در میزان سلامتی کاربران در وارزون ۲، شما نیازمند تک تیراندازی هستید که ضرباتی سهمگین به دشمن وارد کند و بدون شک MCPR-300 بهترین گزینه شما خواهد بود.

ISO Hemclock

تفنگ ISO Hemlock شاید دیگر آن تفنگ قدرتمندی که می‌شناختیم نباشد، اما هنوز یکی از بهترین تفنگ‌ها برای مبارزات در فواصل متوسط بوده که می‌تواند عملکردی بی نظیر در کنار تک تیراندازها را ارائه دهد. تفنگ ISO Hemlock را می‌توان تفنگی میان کلاس Assault Rifle و SMG دانست که هرگز شما را در نبردها در فواصل نزدیک و متوسط ناامید نمی‌کند.

M4

امکان ندارد ما از بهترین تفنگ وارزون 2 صحبت کنیم و نام M4 در این لیست نباشد. تفنگ M4 با دقت بی نظیر و سرعت شلیک عالی خود همیشه انتخابی درست بوده و هرگز شما را در هیچ نبردی ناامید نمی‌کند. تنها دلیلی که کاربران کمتر از این تفنگ استفاده می‌کنند، ایجاد تنوع است. اما اگر قصد شما پیروزی بی چون و چرا است، نباید M4 خود را زمین بگذارید.

Lachmann-556

تفنگ Lachmann-556 از همان روز عرضه بازی مدرن وارفر ۲ تفنگی بی نظیر بود و هر کس پس از یک مرتبه استفاده از آن عاشقش می‌شد. با این حال پس از عرضه تفنگ‌های جدید در بازی، کاربران کمتری از آن استفاده می‌کنند. حال که Lachmann-556 به این حال و روز افتاده، اجازه دهید از آن دفاع کنیم و بگوییم این تفنگ کمتر از هر تفنگ دیگری در وارزون ۲ نرف شده و عملکردی بسیار مشابه تفنگ M4 دارد. در نتیجه اگر این تفنگ را در لوداوت خود قرار نداده‌اید، حداقل زمانی که آن را در جعبه‌ها می‌یابید، از آن غافل نشوید.

Vaznev-9K

تفنگ Vaznev-9K که در دو فصل اول چندان محبوبیتی نداشت، در فصل سوم و چهارم تبدیل به یکی از پر استفاده‌ترین تفنگ‌ها شده و اجازه دهید بگوییم که مستحق این محبوبیت است. تفنگ Vaznev-9K در کنار Lachmann Sub از معدود SMGهایی بوده که نه تنها در مبارزات در فواصل نزدیک، بلکه در مبارزات فواصل متوسط بسیار کاربردی بوده و شما را ناامید نمی‌کند. این تفنگ می‌تواند یکی از بهترین تفنگ‌های دوم در کنار تک تیراندازها و Assault Rifleها باشد.

TAQ-56

انتخاب بعدی ما به عنوان تفنگ اصلی، تفنگ TAQ-56 است که با وجود نرف‌ها طی فصل‌های اخیر، هنوز یکی از بهترین تفنگ‌ها برای مبارزه در فواصل دور تلقی می‌شود. این تفنگ یکی از مهم‌ترین تفنگ‌ها در میان کاربران حرفه‌ای بوده و با افزونه‌های درست می‌تواند شما را پیروز تمام مبارزات در فواصل دور کند.

Vel-46

تفنگ Vel-46 مانند Vaznev-9K طی دو فصل اخیر محبوبیت ویژه‌ای کسب کرده و این محبوبیت را مدیون عملکرد بی نظیر در فواصل بسیار نزدیک است. اگر شما علاقه دارید مبارزه را در دل دشمنان به پایان برسانید، بدون شک باید به سراغ Vel-46 بروید. این تفنگ در کنار سرعت شلیک شگفت انگیز، دقت بسیار پایینی داشته و همین موضوع این تفنگ را تبدیل به بهترین تفنگ تنها برای مبارزات خیلی نزدیک کرده و آن را از فهرست تفنگ‌های مناسب فواصل متوسط خارج می‌کند.

KV Broadside

شاتگان KV Broadside در زمان عرضه اولیه یکی از غول‌های وارزون ۲ بود و همین موضوع باعث شد ما شاهد نرف شدن آن باشیم، با این وجود اغراق نیست اگر بگوییم این تفنگ هنوز بهترین شاتگان بازی بوده و شما می‌توانید دشمنان خود را به راحتی با این تفنگ از مسیر خود کنار بیندازید. با این حال نباید فراموش کرد همراه داشتن این تفنگ با پیستول، نمی‌تواند پیروزی شما را تضمین کند و بدون شک باید این شاتگان را با یک Assault Rifle یا SMG یا حتی تک تیرانداز همراه کنید.

فهرست بهترین اسلحه وارزون 2 در فصل 4 تغییرات بسیاری نسبت به زمانی که هنوز درگیر فصل سوم بازی بودیم داشته است. این تغییرات به وجود آمده همه و همه به سبب تغییرات ایجاد شده توسط توسعه دهندگان در سلاح‌های فصل چهارم بازی به وجود آمده‌اند. البته به باور ما چنین تغییراتی مثبت بوده و از یکنواختی این عنوان دوست داشتنی می‌کاهد. بازی وارزون 2 در حال حاضر برای تجربه در کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵، کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و البته رایانه شخصی در دسترس است. نظر شما درباره فهرست بهترین اسلحه وارزون 2 در فصل 4 چیست؟ در انتظار نظرات شما هستیم.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا