پرسش های پر تکرار GTA 6
1%
  • 0/10

پرسش های پر تکرار GTA 6 که به دنبال پاسخ برای آن‌ها هستیم!

ما تریلری جذاب دریافت کردیم، اما بهای آن پرسش‌های بیشتر بود!

پرسش های پر تکرار GTA 6 که به دنبال پاسخ برای آن‌ها هستیم! ۰ ۱۹ آذر ۱۴۰۲ مقالات جانبی (گیم) کپی لینک

تریلر بازی GTA 6 ما را به لطف بسیاری پرسش‌های عمیق، انگشت به دهان نگه داشت. اما پرسش های پر تکرار GTA 6 چه چیزهایی هستند که نیازمند پاسخ قاطع برای آن‌ها هستیم.

تریلر رسمی بازی GTA 6 به دلیل افشای اطلاعات، پیش از زمان مقرر به انتشار رسید و ما را غافلگیر کرد. این تریلر جذاب و هوشمندانه، به ما یادآور شد که صبر زیاد برای بازی‌های راکستار ارزشش را دارد. طبق اطلاعات انتشار یافته، بازی GTA 6 ما را درگیر دنیای جرم کرده و آن را با عاطفه و احساسات در شهر وایس سیتی ترکیب می‌کند! تریلر این بازی جذاب بود، اما باعث شد که ما پرسش‌های بیشتری حتی نسبت به گذشته داشته باشیم. از همین رو قصد داریم در این مطلب نگاهی به برخی از پرسش های پر تکرار GTA 6 داشته باشیم.

آیا لوسیا تنها شخصیت قابل بازی GTA 6 است؟

ما با تماشای تریلر به وضوح متوجه تمرکز زیاد آن بر شخصیت لوسیا (Lucia) شدیم و تنها اشاراتی کوتاه به همراه او که طبق اطلاعات انتشار یافته غیر رسمی جیسون (Jason) نام داشته، شد. این روند پیشرفت تریلر بسیاری را به این باور رسانده که جیسون نه یک شخصیت اصلی، بلکه شخصیتی مکمل خواهد بود. برخی بر این باور هستند که پس از حضور سه شخصیت اصلی در بازی GTA V، راکستار بار دیگر به سراغ این رویه نرفته و انتظار می‌رود در نزدیک‌ترین حالت به بازی GTA V، ما شاهد دو شخصیت اصلی در GTA VI باشیم. اما همانطور که اشاره شد بسیاری بر این باور هستند که لوسیا تنها شخصیت قابل بازی خواهد بود!

آیا داستان GTA VI ارتباط مستقیم با داستان GTA V دارد؟

احتمال این که GTA VI دنباله مستقیم بازی GTA V باشد تقریبا صفر بوده و راکستار مانند همیشه به دنبال ارائه داستانی تازه است. با این حال، شخصیت‌‌های هر نسخه جدید از سری بازی GTA، اشاراتی مستقیم به برخی شخصیت‌های در نسخه پیشین داشته و از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به حضور جانی کلبیتز (Johnny Klebitz) و تونی پرنس (Tony Prince) در GTA V اشاره داشت. در نتیجه ما انتظار حضور ترور، فرانکلین یا مایکل را در GTA VI نداشته، با این حال باور داریم که اشاراتی مستقیم به این افراد یا افراد مشابه خواهیم داشت.

اهمیت شبکه‌های اجتماعی در این بازی چقدر است؟

یکی از موضوعاتی که نظر بسیاری را جلب کرده، وفور صحنه‌های پخش شده در صفحاتی شبیه به صفحات شبکه اینستاگرام و تیک تاک در تریلر GTA 6 بود. با وجود میزان بالای تمسخر شبکه‌های اجتماعی در تریلر این بازی، فعالان باور دارند که شبکه اجتماعی در این بازی صرف پیش زمینه بوده و در بهترین حالت بخشی مانند سیستم Follower/Experience بازی Watch Dogs 2 در این بازی دریافت می‌کنیم.

روش استفاده از ایستگاه‌های رادیویی چگونه است؟

ایستگاه‌های رادیویی همیشه نقشی مهم در سری بازی GTA داشته و طی نسخه‌های مختلف در کنار پخش موسیقی، در زمان‌های زیادی به تمسخر موضوعات مختلف پرداخته‌اند. اما به باور فعالان با افزایش استفاده از تکنولوژی بلوتوث و نرم افزارهایی چون اسپاتیفای و ساند کلاود، استفاده از رادیو در این بازی تفاوت خواهد داشت. فعالان بر این باور هستند که ما شاهد تغییراتی عظیم در ایستگاه‌های رادیویی GTA 6 خواهیم بود، با این حال راکستار بار دیگر روشی برای تمسخر موضوعات مختلف ارائه می‌دهد. فراموش نکنیم که خیابان‌های غرق در نئون وایس سیتی نیازمند موسیقی‌های به یاد ماندنی مانند همه نسخه‌های پیش هستند!

آیا بخش آنلاین باز خواهد گشت؟

بازی GTA Online‌ اصلی‌ترین دلیل زنده ماندن بازی GTA V پس از بیش از ده سال است. راکستار طی سال‌های متوالی محتوای جذاب زیادی به این بازی افزوده و باعث شده گیمرها با سلایق مختلف از این بازی لذت ببرند. این بخش درآمدی بی سابقه برای راکستار داشته و احتمال انتشار نیافتن بخش آنلاین برای بازی GTA 6 نزدیک به صفر است. برخی از فعالان باور دارند که راکستار پس از عرضه بازی GTA 6 قصد ترکیب بخش آنلاین این بازی با بخش آنلاین بازی GTA V را دارد. البته این موضوع در حد شایعه بوده و هیچ اطلاعات رسمی یا حتی غیر رسمی از آن به انتشار نرسیده است.

چه چیزهایی از بازی GTA: Vice City وارد GTA VI خواهند شد؟

بازی GTA: VC در سال ۱۹۸۶ رخ داده و به دلیل رخ دادن GTA VI در سال ۲۰۲۵، نباید انتظار داشت این دو بازی شبیه به یکدیگر باشند. با این حال این بازی‌ها در شهری یکسان رخ داده و می‌توان انتظار حضور برخی اشارات از بازی GTA: VC در GTA VI را داشت. حضور شخصیت‌ها از بازی GTA: VC در بازی GTA VI تقریبا غیر ممکن بوده، با این حال می‌توان انتظار وجود برخی ساختمان‌ها و مناطق را داشت که البته برخی از آن‌ها از جمله محله لیتل هایتی و هتل اوشن ویو را در تریلر تمشا کردیم.

آیا GTA 6 برای کامپیوتر منتشر می‌شود؟

طبق اطلاعات رسمی انتشار یافته توسط راکستار، این بازی در روز انتشار اولیه فقط برای کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس به انتشار می‌رسد. در زمان انتشار این مطلب هیچ خبری درباره انتشار نسخه رایانه شخصی این بازی در دست نبوده، با این حال طبق تجربه گذشته ما، عناوین راکستار همیشه با تاخیری قابل توجه برای رایانه شخصی به انتشار می‌رسند. البته ناگفته نماند که بازی‌های راکستار در رایانه شخصی معمولا کیفیت مطلوب‌تری نسبت به نسخه کنسول داشته که همین موضوع انتشار آن‌ها را به عقب می‌اندازد.

داستان بازی GTA 6 درباره چیست؟

تریلر بازی GTA 6 اشاراتی کوچکی به داستان بازی داشت و موسیقی پخش شده در تریلر و حضور دو شخصیت که ارتباط عاطفی با یکدیگر دارند، ما را به این باور رساند که باید در انتظار داستانی برگرفته از زندگی بانی و کلاید (Bonnie and Clyde)، مجرمان عاشق پیشه معروف باشیم! این داستان همزمان با خیزش در دنیای جرم و جنایت پیش رفته و با افزودن روابط عاطفی عمیق به داستان می‌تواند تجربه‌ای که تا به حال در سری Grand Theft Auto نداشته‌ایم را در اختیار ما قرار دهد. بسیاری بر این باور هستند که بار احساسی این بازی به مراتب از نسخه‌های پیشین بیشتر است.

اندازه شهر وایس سیتی چقدر است؟

استودیو راکستار به شکل رسمی تایید کرد که ایالت لئونیدا (Leonida) در بازی GTA 6 از ترکیب لس سانتوس (Los Santos) و بلین کانتی (Blaine County) بزرگ‌تر خواهد بود. از سوی دیگر نقشه بازی Red Dead Redemption 2 از نقشه بازی GTA V مقداری کوچک‌تر بود، اما به دلیل استفاده ما از اسب، زمان جابجایی در نقشه این بازی بسیار زیاد بود. طبق اطلاعات انتشار یافته، نقشه بازی GTA 6 بزرگ‌ترین نقشه تاریخ راکستار خواهد بود.

بازی GTA 6 بدون شک بزرگ‌ترین بازی تاریخ بوده و راکستار به خوبی از این موضوع مطلع است. اما راکستار چه زمانی به پرسش های پرتکرار GTA 6 پاسخ خواهد داد؟ مطلقا نمی‌دانیم! نظر شما درباره این بازی چیست؟ شما چه پرسش‌هایی از این بازی دارید؟مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments