#مهسا_امینی

دو چهره‌ی جدید به تیم بازیگری سریال Superman & Lois اضافه شدند

شخصیت فانتوم استرنجر احتمالا در سریال جدید اروورس حضور دارد

تیم بازیگری سریال Superman & Lois

اگر گزارشی که چندی پیش در فضای مجازی منتشر شد صحت داشته باشد، وله پارکس و ایند نورت به تیم بازیگری سریال Superman & Lois پیوسته‌اند.

شخصیت‌های مختلفی در رویداد Crisis on Infinite Earths حضور داشتند که کلارک کنت و لویس لین دو مورد از آن‌ها بودند. شیمی که بین این دو شخصیت وجود داشت مورد توجه قرار گرفت و بازخوردهای مثبتی را از سوی طرفداران اروورس دریافت کرد. همین موضوع هم باعث شد تا شبکه‌ی The CW به ساخت Superman & Lois با حضور آن دو چراغ سبز نشان دهد. این سریال قرار است تمرکز ویژه‌ای روی وظایف کلارک و لین به عنوان والدین دو پسر نوجوان داشته باشند؛ موضوعی که در اقتباس‌های سینمایی و تلویزیونی که پیش از این ساخته شده بودند، چندان مورد توجه قرار نگرفت. در ضمن، کلارک و لین به واسطه‌ی اتفاقاتی که در کراس‌اُور رخ داد، اکنون دو پسر دارند.

جدیدترین اقتباس تلویزیونی سوپرمن روند ساخت بسیار سریعی داشت. مدتی زیادی از مطرح شدن ایده‌ی ساخت آن در اتاق فکر اروورس نمی‌گذشت که دستور ساختش صادر شد. این سریال قرار بود طی مدت زمان کوتاهی وارد فاز تولید شود اما بحران جهانی کرونا سازندگان را مجبور کرد تا دست نگه داشته و منتظر شرایط مناسب بمانند. البته این موضوع باعث نشده است تا روند یافتن افراد مد نظر برای پیوستن به تیم تولید متوقف شود. وب سایت Deadline چندی پیش گزارشی را منتشر کرد که طبق آن وله پارکس (Wolé Parks) و ایند نورت (Inde Navarrette) به تیم بازیگری Superman & Lois اضافه شده‌اند. پارکس از آن دسته بازیگرانی است که بیشتر تمرکز خود را روی آثار تلویزیونی قرار داده است. از مهم‌ترین آثار او می‌توان به Devious Maids و The Vampire Diaries اشاره کرد.

ایند نورت، بازیگر جوانی بوده و تعداد فیلم‌ها و سریال‌هایی که در آن‌ها به نقش‌آفرینی پرداخته، کمتر از انگشتان دو دست است. از قابل‌توجه‌ترین آثار او می‌توان به فیلم Wander Darkly و سریال Thirteen Reasons Why اشاره کرد. در ادامه‌ی گزارش Deadline جزئیاتی از نقش این دو بازیگر به اشتراک گذاشته است. بر این اساس، وله پارکس در نقش The Stranger جلوی دوبین می‌رود. این شخصیت به عنوان فردی مرموز توصیف شده که می‌خواهد به دنیا ثابت کند نیازی به سوپرمن نیست. برخی از طرفداران اعتقاد دارند این شخصیت در واقع فانتوم استرنجر است که سازندگان برای لو نرفتن حضورش در داستان، نام دیگری را انتخاب کرده‌اند. از قابلیت‌های این ابرقهرمان می‌توان به تسلط بر جادو، جاودانگی و علم مطلق اشاره کرد. نورت هم نقش سارا کراشینگ دختر لانا لنگ و کایل کراشینگ را بر عهده خواهد داشت.

از دیگر بازیگران حاضر در این پروژه می‌توان به تایلر هوچلین (Tyler Hoechlin) در نقش سوپرمن، بیتسی تالوک (Bitsie Tulloch) در نقش لویس لین، امانوئل شریکی (Emmanuelle Chriqui) در نقش لانا لنگ، اریک والدز (Erik Valdez) در نقش کایل کراشینگ و دیلن والش (Dylan Walsh) در نقش ژنرال ساموئل لین اشاره کرد. سریال Superman & Lois قرار بود در سال جاری میلادی روی آنتن برود اما با در نظر گرفتن شرایط کنونی جهان و توقف طولانی مدت در روند ساخت، به نظر می‌رسد به تاریخی که شبکه‌ی The CW در نظر داشت نرسد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا