حالت Trials of Osiris به صورت رسمی برای Destiny 2 معرفی شد

بازگشت این حالت معروف به مجموعه‌ی Destiny

حالت Trials of Osiris به صورت رسمی برای Destiny 2 معرفی شد نیکان صبوری ۰ ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
حالت Trials of Osiris

حالت Trials of Osiris که پیش از این برای قسمت اول Destiny منتشر شده بود، ماه دیگر میزبان بازیکنان Destiny 2 خواهد بود.

Destiny یکی از محبوب‌ترین تیراندازی‌های اول شخص بوده که اولین بار در سال ۲۰۱۴ میلادی توسط استودیوی بازیسازی Bungie تولید شد اما از نظر بیشتر طرفداران، عنوان دوم آن که در سال ۲۰۱۷ انتشار یافت، عملکرد بهتری نسبت به نسخه‌ی قبلی دارد. هر دو بازی حالت‌های بسیار گوناگونی برای بازیکنان خود ارائه داده‌اند. حالت Trials of Osiris یکی از آن‌هاست که اولین بار در قسمت اول Destiny معرفی شد و بازخورد‌های مثبتی به همراه داشت اما این حالت در زمان عرضه‌ی Destiny 2 حضور نداشت.

حال Bungie به صورت رسمی تایید کرد که بازیکنان Destiny 2 ماه دیگر می‌توانند این حالت جذاب را تجربه کنند. Trials of Osiris تنها هفته‌ای یک بار و آن‌ هم روز‌های یکشنبه فعال است. بازیکنان به صورت تیم‌های سه نفره با یک دیگر هم تیمی شده و با دیگر تیم‌ها رقابت خواهند کرد. هر تیمی باید بتواند ۸ برد به دست بیاورد و در این صورت آیتم‌های نفیسی به بازیکنان آن تیم اهدا خواهد شد. لازم به ذکر است که در صورت باخت سه بازی از دور مسابقات Trials of Osiris حذف می‌شوید.

Trials of Osiris جدید با نسخه‌ی قبلی آن کمی متفاوت خواهد بود. بازیکنان برخلاف گذشته می‌‎توانند از قدرت‌های ویژه‌ی شخصیت‌های خود استفاده کنند. خبر خوبی که وجود دارد، بازگشت نقشه‌های کلاسیک این حا‌لت است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به نقشه‌های Cauldron ،Exodus Blue و Anomaly اشاره کنیم. همچنین بازیکنان بار دیگر می‌توانند به اسکین‌هایی که از خدایان مصر باستان الهام گرفته شده، دسترسی داشته باشند.

حالت Trials of Osiris در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ (۱۳ مارس ۲۰۲۰) به بازی Destiny 2 اضافه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا