بهترین سلاح‌های وارزون موبایل
1%
  • 0/10

معرفی بهترین سلاح‌های وارزون موبایل

لیستی که برای موفقیت به آن نیاز دارید

معرفی بهترین سلاح‌های وارزون موبایل ۰ ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ راهنما و آموزش کپی لینک

لیست بهترین سلاح‌های وارزون موبایل شامل ۱۰ سلاح مختلف می‌شود که هر کدام برای شرایط و بردهای متفاوتی مناسب است.

اکتیویژن حدوداً چهار روز پیش یکی از بزرگترین پروژه‌های موبایلی خود را در قالب Call of Duty: Warzone Mobile عرضه کرد که حواشی متعددی را به همراه داشت. این بازی که در واقع پورت موبایلی همان محصولی است که روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در دسترس قرار دارد، علی‌رغم جلوه‌های بصری بالای خود عملکرد فنی بسیار ضعیفی داشته و همین موضوع، موجی از اعتراض را روانه ناشر و سازندگان کرده است. البته عرضه نصف و نیمه بازی‌ها این روزها به اتفاقی طبیعی تبدیل شده و توسعه دهندگان معمولاً با گذر زمان و انتشار آپدیت‌ها، نواقص را برطرف می‌کنند؛ اتفاقی که انتظار می‌رود برای کالاف دیوتی وارزون موبایل هم رخ دهد.

طبق اعلام سازندگان، بیش از ۱۰۰ سلاح مختلف در بازی Call of Duty: Warzone Mobile گنجانده شده و همین تنوع بالا انتخاب را سخت کرده است. به هر حال، در یک بازی شوتر اول شخص انتخاب صحیح سلاح حرف اول و آخر را زده و می‌تواند میان تسلط بر میدان نبرد یا رفتن به گولاگ تعیین کننده باشد. در ادامه مقاله قصد داریم بهترین سلاح‌های وارزون موبایل را معرفی کنیم. توجه داشته باشید، این لیست ممکن است در طول زمان تغییر کند؛ زیرا توسعه دهندگان معمولاً بر اساس بازخوردهای گیمرها مشخصات و عملکرد سلاح‌ها را تغییر می‌دهند.

بهترین سلاح‌های وارزون موبایل

Bruen MK9

Bruen MK9 یک تیربار سبک بوده و به سه دلیل یکی از کارآمدترین سلاح‌های موجود در کالاف دیوتی وارزون موبایل است: دلیل اول، میزان صدمه بالایی است که به دشمنان وارد می‌کند؛ دلیل دوم، خشاب بزرگی است که گلوله‌های زیادی را در خود جای می‌دهد؛ دلیل سوم و پایانی، لگدی است که میزانش چندان زیاد نبوده و قابل کنترل است. همین سه دلیل کافی است تا آن را سلاحی قدرتمند بدانیم که می‌تواند برای هدف قرار کردن دشمنان در میان بُرد مناسب باشد. البته این سلاح چندان بدون عیب نبوده و نرخ آتش نسبتاً پایینی دارد.

HRM-9

سلاح HRM-9 نرخ آتش بالایی داشته و برای مکان‌های تنگ و کوچک مناسب است؛ زیرا در مکان‌های این چنینی احتمال مواجهه با دشمن بالا بوده و به همین دلیل، سلاح‌هایی را می‌طلبد که به محض لمس کردن دکمه، شروع به شلیک کنند. این مسلسل دستی همچنین لگد کمدی داشته و به راحت قابل کنترل بوده و می‌توان با استفاده از آن شلیک‌های دقیقی انجام داد. از دیگر ویژگی‌های مسلسل‌های دستی می‌توان به وزن کم‌شان اشاره کرد؛ ویژگی‌ای که در سلاح HRM-9 هم دیده می‌شود. به همین دلیل، مانوردهی بالایی را به گیمر می‌دهد تا به راحتی بتواند در محیط نبرد جابجا شود.

بهترین سلاح‌های وارزون موبایل

Pulemyot 762

اگر بعنوان یک گیمر دنبال تیربارهای سبک می‌گردید، دیگر گزینه‌ای که باید مد نظر داشته باشید Pulemyot 762 است. این سلاح صدمه بالایی را به دشمن وارد کرده و حتی زمانی که زره به تن دارد، می‌تواند مرگبار عمل کند. از ویژگی‌های شاخصش باید به لگد قابل کنترل اشاره کرد که باعث می‌شود شلیک به هدف چندان چالش برانگیز نباشد. بطور کلی Pulemyot 762 برای هدف قرار دادن دشمنانی مناسب است که فاصله‌شان نه کم است و نه زیاد.

RAM-9

RAM-9 یک مسلسل دستی قدرتمند است که در نسخه‌های مختلف کالاف دیوتی (Call of Duty) در دسترس قرار دارد. این مسلسل نرخ آتش بالایی داشته، لگد کمی می‌زند و سرعت جابجایی و مانورپذیری در محیط را کاهش نمی‌دهد. از همین رو، برای محیط‌های کوچک که امکان رویارویی با دشمن هر لحظه وجود دارد، گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شود. البته حین استفاده از این سلاح حواس گیمر باید همیشه به گلوله‌های موجود در خشاب باشد.

بهترین سلاح‌های وارزون موبایل

Holger 556

سلاح Holger 556 در دسته تفنگ‌های تهاجمی قرار گرفته و خشاب نسبتاً بزرگی دارد. از همین رو، گیمر می‌تواند بدون نگرانی بارانی از گلوله را به سمت هدف خود روانه کند. اگرچه امکان شلیک بسیار دقیق وجود ندارد، لگدش آنقدری نیست که چالش برانگیز باشد و به راحتی می‌توان کنترلش کرد. Holger 556 همچنین قابلیت تغییر حالت تیراندازی داشته که با استفاده از آن می‌توان سلاح را به یک تیربار سبک تبدیل کرد. از همین رو، برخلاف بسیاری از سلاح‌ها تنها برای یک شرایط بخصوص مناسب نبوده و می‌توان از آن در شرایط مختلف بهره برد.

AMR9

سلاح AMR9 به دلیل نرخ آتش بسیار بالای خود، برای هدف قرار گرفتن دشمنانی که در فاصله نزدیک قرار دارند بسیار مناسب بوده و می‌تواند سریعاً از پا درشان بیاورد. همچنین لگد چندان زیادی نداشته و حتی گیمرهای تازه وارد می‌توانند به راحتی کنترلش کنند. در ضمن، بخاطر ابعاد کوچکش از قدرت مانورپذیری بالایی برخوردار است.

بهترین سلاح‌های وارزون موبایل

RAM-7

RAM-7 یکی از تفنگ‌های تهاجمی بسیار خوبِ موجود در لیست سلاح‌های وارزون موبایل است. این سلاح بخاطر نرخ آتش بالا، دقت خوب و لگد متوسطش شناخته می‌شود. این ویژگی‌ها در کنار هم ترکیبی را بوجود آورده که می‌تواند در شرایط مختلف، از درگیری در فاصله کم یا درگیری در فاصله زیاد، موثر واقع شود.

Striker 9

برای آن دسته از گیمرهایی که تمرکز خود را روی درگیری مسلحانه در فاصله نزدیک قرار داده‌اند، Striker 9 می‌تواند گزینه خوبی باشد؛ زیرا قادر است در مدت زمان کوتاهی گلوله‌های زیادی را به سمت دشمن شلیک کرده و او را به کام مرگ بفرستد. این سلاح همچنین لگد چندان قوی‌ای نداشته و به گیمر اجازه می‌دهد تعداد زیادی از گلوله‌های خود را به سمت هدف مورد نظر روانه کند. در ضمن، بار دیگر تاکید می‌شود این سلاح برای برای هدف قرار دشمنانی که در فاصله دور هستند، مناسب نبوده و بهتر است گیمر به فکر یک سلاح دوم خوب باشد.

بهترین سلاح‌های وارزون موبایل

MCPR-300

لیست بهترین اسنایپی‌های وارزون موبایل یک پادشاه بیشتر ندارد: MCPR-300. عاملی که باعث می‌شود بی رقیب باشد، صدمه زیادی است که بواسطه یک شلیک می‌تواند به دشمن وارد کرده و او را به کام مرگ بفرستد. این صدمه آنقدر زیاد است که گاهی اوقات زره هم نمی‌تواند جلویش را بگیرد.

FJX Imperium

دیگر اسنایپی که لیاقت قرار گرفتن در لیست بهترین سلاح‌های وارزون موبایل را دارد، FJX Imperium است. مانند MCPR-300 قادر است صدمه زیادی را به دشمن وارد کند. اگر گلوله شلیک شده به سر یا نیم تنه بالایی برخوردار کند، علیرغم وجود زره می‌تواند جان دشمن را بگیرد. همچنین در مقایسه با سلاح‌های مشابه از سرعت بالایی در نشانه گیری برخوردار بوده و به گیمر اجازه می‌دهد به محض مشاهده دشمن، او را هدف قرار دهد. البته یک نقطه ضعف مهم داشته و آن هم نرخ آتش پایینش است.

بنظر شما، چه سلاح دیگری باید در این لیست قرار بگیرد؟مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments