برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

همکاری دوباره‌ی تام کروز و کریس مک‌کوری در یک فیلم جدید!

آیا یک ادامه برای سری Reacher در راه است؟

همکاری دوباره‌ی تام کروز و کریس مک‌کوری در یک فیلم جدید! ۰ ۱۷ تیر ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
تام کروز

با توجه به صحبت‌های اخیر کریس مک کوری، احتمالا این فیلمساز قرار است در فیلم جدیدی با تام کروز همکاری داشته باشد.

تا کنون کریس مک کوری فیلمساز و تام کروز هنرپیشه در کنار یک‌دیگر همکاری‌های بسیاری داشته‌اند و آخرین فیلم آن‌ها تحت عنوان Mission: Impossible – Fallout، در سال ۲۰۱۸ منتشر شده است. از دیگر پروژه‌های مشترک این دو هنرمند می‌توان به فیلم Jack Reacher (محصول سال ۲۰۱۲) و Jack Reacher: Never Go Back (محصول سال ۲۰۱۶) اشاره کرد.

به‌تازگی این فیلمساز معروف آمریکایی، کریس مک کوری، مصاحبه‌ای انجام داده و طی آن از احتمال همکاری دوباره‌اش با تام کروز خبر داده است. او می‌گوید با تام در مورد فیلم جدید صحبت کرده و احتمالا پروژه‌ی آن‌ها درجه‌ی سنی R دریافت خواهد کرد. فیلم‌های درجه‌ی سنی R فیلم‌هایی هستند که افراد زیر ۱۷ سال باید آن‌ها را همراه با یک بزرگ‌تر تماشا کنند. مک کوری می‌گوید:

من و تام درباره‌ی آن (پروژه) صحبت کرده‌ایم و این مجموعه ادامه پیدا می‌کند تا Reacher به جایی که باید برسد. در دنیای پُست ددپول و پُست جوکر، Reacher می‌تواند فیلمی با درجه‌ی سنی R باشد و از بی‌رحمی کتاب‌ها ایده‌ بگیرد. ما برای این اتفاق بسیار آماده هستیم.

به‌نظر می‌رسد کروز و مک کوری قصد دارند سری Jack Reacher را ادامه دهند و با وجود عدم موفقیت این سری، آن را زنده کنند. هنوز اطلاعاتی پیرامون تاریخ شروع این پروژه و قطعی بودن ساخت آن وجود ندارد و مک کوری به‌طور مشخص از شروع مراحل تولید فیلم جدیدش با تام کروز صحبت نکرده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments