1%
  • 0/10

تصویر جدیدی از پشت صحنه‌ی The Suicide Squad منتشر شد

ظاهرا تیم بازیگری روزهای به یادماندنی‌ای را پشت سر می‌گذارند

تصویر جدیدی از پشت صحنه‌ی The Suicide Squad منتشر شد ۰ ۲۱ مهر ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
پشت صحنه‌ی The Suicide Squad

یکی از اکانت‌های اینستاگرامی که با نام onset.unseen فعالیت می‌کند، ساعاتی قبل تصویر جدیدی را از پشت صحنه‌ی The Suicide Squad به اشتراک گذاشت.

پس از موفقیت‌های مالی Suicide Squad، استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز تصمیم گرفتند قسمت دوم را بسازند اما از آن‌جایی که منتقدان و مخاطبان نسبت به کیفیت نهایی رضایت نداشتند، ترجیح داده شد به سراغ کارگردان جدیدی بروند. در همین حین، جیمز گان (James Gunn) به خاطر توییت‌های طنزی که چندین سال قبل نوشته بود، صندلی کارگردانی Guardians of the Galaxy Vol. 3 را از دست داد و همکاری‌اش با مارول پایان یافت. وارنر هم از این شرایط نهایت استفاده را برد و با ارائه‌ی یک پیشنهاد معقول، وظیفه‌ی کارگردانی دومین اقتباس سینمایی جوخه‌ی انتحار را به این فیلمساز آمریکایی سپرد.

عوامل The Suicide Squad طی ماه‌های اخیر در قبال داستان آن سکوت کرده و هیچ گونه اطلاعاتی را به اشتراک نگذاشته‌اند. از همین رو، نمی‌دانیم جدیدترین محصول برادران وارنر و دی‌سی فیلمز دنباله‌ای مستقیم بر ششمین ساخته‌ی دیوید آیر (David Ayer) محسوب می‌شود یا می‌خواهد داستانی کاملا مستقل را روایت کند. با این حال، عده‌ای از طرفداران مصرانه اعتقاد دارند با یک سافت ریبوت مواجه هستیم؛ زیرا جیمز گان هنگام پاسخ به سوالات مردم در اینستاگرام اعلام کرد مخاطبان برای درک The Suicide Squad لازم نیست حتما فیلم قبلی این مجموعه را دیده باشند.

یکی از اکانت‌های اینستاگرامی که با نام onset.unseen فعالیت دارد، ساعاتی قبل تصویر جدیدی را از پشت صحنه‌ی The Suicide Squad به اشتراک گذاشت. این عکس در فرودگاه دکالب-پیچتر واقع در ایالت جرجیا تهیه شده و هیچ گونه جزئیات خاصی را شامل نمی‌شود. با اینحال، شان گان (Sean Gunn) را در لباس موشن کپچر، فلولا بورگ (Flula Borg) را در نقش جاولین، پیت دیویدسون (Pete Davidson) را در نقش بلک‌گارد و میلینگ ان‌جی (Mayling Ng) را در نقش مونگال نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید تصویر مورد بحث را ببینید:

شان گان که نقش ویسل را بر عهده دارد، چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت The Movie Dweeb انجام داد. او در بخشی از گفتگو به تجربه‌ی کار روی The Suicide Squad پرداخت و تیم بازیگری را «عالی» توصیف کرد:

از روند ساخت قسمت اول چیز زیادی نمی‌دانم، جز همان مواردی که یوئل کینامان (Joel Kinnaman) به من گفته بود اما با توجه به تجربه‌ی خودم از قسمت دوم می‌گویم تیم بازیگری از هنرپیشه‌های عالی‌ای تشکیل شده است؛ هنرپیشه‌هایی که رزومه‌های قابل‌توجهی داشته و روی آثار درخشانی کار کرده‌اند.

چهره‌های مشهور دیگری هم در تیم بازیگری The Suicide Squad هم حضور دارند که برای مثال می‌توان به مارگو رابی (Margot Robbie) در نقش هارلی کوئین، جان سینا (John Cena) در نقش پیس‌میکر و ادریس البا (Idris Elba) در نقش بلاداسپرت اشاره کرد. در ضمن، بخش تلویزیون استودیوی برادران وارنر با همکاری جیمز گان روی یک سریال با محوریت پیس‌میکر کار می‌کند. این اثر قرار است به ریشه‌های داستانی کریستوفر اسمیت بپردازد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments