تماشا کنید: اکسپنشن جدید Gwent با نام Way of the Witcher معرفی شد

Way of the Witcher به زودی عرضه می‌شود

تماشا کنید: اکسپنشن جدید Gwent با نام Way of the Witcher معرفی شد مهسا سپاهی ۰ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی

استودیوی سی‌دی پراجکت رِد (CD Projekt Red) اکسپنشن جدید بازی Gwent را با انتشار یک تریلر معرفی کرد.

در The Witcher 3 کاربران زیادی از Gwent استقبال کردند و پس از مدتی توسعه‌دهندگان تصمیم گرفتند عنوان Gwent: The Witcher Card Game را به‌عنوان یک بازی مستقل در دسترس علاقه‌مندان قرار دهند. این عنوان در حقیقت فرقی با Gwent اصلی ندارد و از تمامی قوانین آن تبعیت می‌کند. تنها فرق آن با بازی اصلی به حریفتان بازمی‌گردد که دیگر هوش مصنوعی نیست و باید با بازیکنان واقعی مقابله کنید.

یکی از ویژگی‌های کاربردی این بازی کارتی، کراس‌پلی بودن آن محسوب می‌شود و کاربران پلتفرم‌های مختلف می‌توانند با یک‌دیگر بازی کنند. قابل ذکر است که توسعه‌دهندگان به مناسبت‌های مختلف ایونت‌هایی در این بازی برگزار می‌کنند که این رویدادها به جذابیت رقابت‌های Gwent می‌افزایند.

سازندگان Gwent تصمیم گرفته‌اند این بازی‌ را بیشتر از قبل توسعه بدهند و اکسپنشن جدیدی برای آن منتشر کنند. این اکسپنشن، Way of the Witcher نام دارد و به گفته‌ی استودیوی سی‌دی پراجکت رِد، از تاریخ ۸ دسامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۱۸ آذر ماه امسال) در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. البته، امکان پیش‌خرید Way of the Witcher از همین حالا وجود دارد.

اکسپنشن جدید Gwent قرار است ۷۰ کارت جدید به بازی اضافه کند و به این ترتیب، چالش‌ها و مراحل این بازی‌ کارتی، جذاب‌تر از قبل خواهد شد. همچنین، برای بخش فکشن‌ها هم کارت‌های جدیدی درنظر گرفته شده است.

بازی کارتی Gwent هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس‌ وان، رایانه‌های شخصی و سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس قرار دارد و رایگان است. لازم به ذکر است که علاقه‌مندان می‌توانند بسته‌ی توسعه‌یافته‌ی Way of the Witcher را از حالا پیش‌خرید کنند و در زمان انتشار آن، به تجربه‌ی جدیدی از Gwent بپردازند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا