1%
  • 0/10

ساخت بازی The Division 3 چه زمانی وارد مرحله اصلی می‌شود؟

فعلا منتظر استار وارز باشید

ساخت بازی The Division 3 چه زمانی وارد مرحله اصلی می‌شود؟ ۰ ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک

بر اساس اظهارات اخیر یکی از اینسایدرهای معروف، به نظر می‌رسد که ساخت بازی The Division 3 بعد از اتمام پروسه توسعه Star Wars Outlaws وارد مرحله اصلی می‌شود.

حدود پنج سال از عرضه جدیدترین بازی از سری پرطرفدار دیویژن می‌گذرد و اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که در شهریور ماه سال گذشته شرکت یوبیسافت به طور رسمی از ساخت دنباله دیویژن خبر داد. با این حال، تا به امروز جزئیاتی از این پروژه به اشتراک گذاشته نشده است.

طبق روال همیشه، استودیو مسیو اینترتینمنت مسئولیت توسعه بازی دیویژن ۴ را برعهده دارد، لیکن این استودیو در حال حاضر مشغول ساخت بازی Star Wars Outlaws بوده که این بازی قرار است در تاریخ ۳۰ آگوست سال جاری (۹ شهریور ماه) برای پلتفرم‌های مقصد روانه بازار شود.

در همین راستا، تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد صنعت بازی‌ها به تازگی در پیامی خاطرنشان کرده که استودیوی مسیو اینترتینمنت در نظر دارد به محض پایان توسعه بازی جدید جنگ ستارگان، روند ساخت اصلی بازی The Division 3 را آغاز کند. بدین ترتیب، احتمالا این عنوان طی یک الی دو ماه آتی وارد مرحله توسعه اصلی شود.

البته، این بدان معنا نیست که پروژه جدید دیویژن در طول این مدت متوقف شده و تعدادی از اعضای استودیو هم اکنون نیز مشغول ساخت بازی هستند، لیکن تمرکز اصلی اغلب اعضای استودیو روی بازی استار وارز بوده و بدیهی است که با اتمام توسعه آن، پروژه بعدی به طور جدی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که جولیان گریتی، کارگردان خلاق Star Wars Outlaws به عنوان تهیه‌کننده اجرایی سری دیویژن انتخاب شده است. به گفته یوبیسافت، او هم اکنون روی پروژه دیویژن نیز به طور مستقیم نظارت دارد. انتظار می‌رود که در رویدادهای آتی از جمله گیمزکام جزئیات بیشتری درباره بازی جدید The Division به اشتراک گذاشته شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments