#مهسا_امینی

روند ساخت فصل دوم The Boys به‌زودی به پایان می‌رسد

تاریخ انتشار فصل جدید در آینده‌ی نزدیک اعلام خواهد شد

روند ساخت فصل دوم The Boys

اریک کریپک نویسنده و کارگردان آمریکایی با انتشار یک توییت اعلام کرد روند ساخت فصل دوم The Boys در آستانه‌ی تمام شدن قرار دارد.

پرایم ویدیو اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی فصل اول The Boys را به صورت کامل منتشر کرد که برداشتی متفاوت، تاریک و خشن از ژانر ابرقهرمانی بود. این سریال که بر اساس کمیک بوکی به همین نام ساخته شده بود، قصه‌ی گروهی متشکل از چند انسان عادی را روایت می‌کند که قصد دارد جلوی گروهی از ابرقهرمانان به نام The Seven را بگیرند؛ گروهی که در ظاهر اعمال خیرخواهانه انجام داده و همین موضوع هم باعث محبوبیت آن‌ها در میان مردم شده اما در واقع از قدرت‌هایشان سوء استفاده می‌کنند. با گذشت مدت کوتاهی از انتشار، این محصول نه تنها یکی از موفق‌ترین سریال‌های فصل تابستان سال گذشته لقب گرفت، بلکه عنوان یکی از پربازدیدترین برنامه‌های آمازون را هم از آن خود کرد.

آمازون که نسبت به موفقیت محصول جدیدش مطمئن بود، قبل اینکه فصل اول در دسترس مشترکان قرار بگیرد، دستور ساخت فصل دوم The Boys را به صورت رسمی صادر کرد. از آن زمان تاکنون تنها دو خبر قابل‌توجه منتشر شده است؛ در ماه نوامبر، کارل اربن (Karl Urban) بازیگر نقش بیلی یوچر با انتشار یک پست در حساب کاربری خود اینستاگرام گفت روند فیلمبرداری قسمت‌های جدید به پایان رسیده است و فصل دوم اواسط سال ۲۰۲۰ در دسترس قرار خواهد گرفت. حدودا یک ماه بعد هم تریلر جدید در جریان رویداد Comic Con Experience به نمایش در آمد. اینطور که به نظر می‌رسد، شرایط به‌زودی تغییر کرده و در آینده‌ی نزدیک شاهد انتشار جزئیات بیشتری از این محصول خواهیم بود.

اریک کریپک (Eric Kripke) شورانر سریال چند پیش توییتی را منتشر و اعلام کرد روند ساخت فصل دوم The Boys به‌صورت دورکاری پیگیری می‌شود و تنها مقداری از جلوه‌های ویژه و همینطور صداگذاری مانده است. این نویسنده و کارگردان آمریکایی همچنین گفت پروژه به پایان خود بسیار نزدیک شده است و اطلاعات تکمیلی مانند تاریخ پخش هم در آینده به اشتراک گذاشته خواهد شد. در ضمن، کریپک یک سلفی به همراه بازیگران سریال را در توییت ضمیمه کرده که می‌توانید در ادامه ببینید. در این تصویر کارل اربن، جک کواید (Jack Quaid)، کارن فوکوهارا (Karen Fukuhara) و تعدادی دیگر قابل مشاهده هستند:

یکی از نکات قابل‌توجه پیرامون فصل دوم The Boys، حضور ابرقهرمانی به نام استورم‌فرانت است که نقش‌آفرینی او را آیا کش (Aya Cash) بر عهده دارد. این شخصیت در کمیک بوک‌ها مذکر بوده و به عنوان ترکیبی از ثور و شزم توصیف شده است اما سازندگان سریال بنا به دلایلی ترجیح دادند جنیست او تغییر کند. طبق توضیحاتی که سازندگان ارائه داده‌اند، استورم‌فرانت دیدگاه‌هایی فمینیستی دارد و بسیار قدرتمند است. در نتیجه، در جریان قسمت‌های جدید شاهد تقابل او و هوملندر با نقش‌آفرینی آنتونی استار (Antony Starr) خواهیم بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا