برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تهیه‌کننده‌ی The Texas Chainsaw Massacre 9 از داستان این فیلم می‌گوید

فیلمبرداری این اثر آغاز شده است

تهیه‌کننده‌ی The Texas Chainsaw Massacre 9 از داستان این فیلم می‌گوید ۰ ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
تهیه‌کننده‌ی The Texas Chainsaw Massacre 9

فده آلوارز تهیه‌کننده‌ی The Texas Chainsaw Massacre 9 در مصاحبه‌ی اخیر خود اطلاعات جدیدی را از داستان به اشتراک گذاشت.

شرکت برایان‌استون در اکتبر سال ۱۹۷۴ میلادی یک فیلم اسلشر به نام The Texas Chain Saw Massacre روی پرده‌ی نقره‌ای برد که درگیر حواشی بسیاری شد؛ حواشی‌ای که از قضا تاثیر مثبتی روی میزان فروش فیلم داشتند. سومین اثر توبی هوپر (Tobe Hooper) بازخوردهای متوسطی را دریافت کرده بود و به نظر نمی‌رسید به فروش بالایی دست یابد اما خشونت بسیار زیاد فیلم باعث شد نظر بسیاری از سینماروها به آن جلب شود. این اثر نهایتا فروشی ۳۰ میلیون دلاری را به ثبت رساند، در حالی که هزینه‌ی ساختش تنها ۱۰۰ هزار دلار بود. دستیابی به چنین موفقیتی، زمینه‌ساز شکل‌گیری فرنچایز «کشتار با اره‌برقی در تگزاس» شد.

طی چند دهه‌ای که از اکران The Texas Chain Saw Massacre می‌گذرد، شاهد ساخت دنباله‌ها و ریمیک‌های مختلفی بودیم. آخرین موردشان، Leatherface بود که سال ۲۰۱۷ میلادی به سینماها آمد و عملکرد بسیار ناامیدکننده‌ای را به نمایش گذاشت. با گذشت دو سال از این اتفاق، لجندری پیکچرز امتیاز فرنچایز را خریداری کرد و از تمایل خود برای ساخت یک فیلم سینمایی و یک سریال تلویزیونی خبر داد. تا به این لحظه اطلاعاتی از پروژه‌ی سریالی منتشر نشده اما می‌دانیم فیلم سینمایی به کارگردانی دیوید بلو گارسیا (David Blue Garcia) در حال ساخت بوده و هم اکنون فاز فیلمبرداری را پشت سر می‌گذارد.

فده آلوارز (Fede Alvarez)، یک فیلمساز اروگوئه‌ای است. او به واسطه‌ی ساخت ریبوت Evil Dead در سال ۲۰۱۳ میلادی موفق شد نامی برای خود دست و پا کند. آلوارز سپس Don’t Breathe را ساخت و با آن نشان داد موفقیت‌های اولین فیلم سینمایی‌اش در مقام کارگردان اتفاقی نبوده است. هر چند سومین تجربه‌ی کاری او، یعنی The Girl in the Spider’s Web اثر بسیار ضعیفی از آب درآمد. آلوارز در حال حاضر به عنوان تهیه‌کننده روی روند ساخت نهمین The Texas Chain Saw Massacre نظارت دارد. او در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب سایت Bloody Disgusting تایید کرد فیلم جدید یک دنباله‌ی مستقیم برای اثر اصلی بوده و همان آنتاگونیست را شامل می‌شود.

فیلم جدید دنباله‌ای مستقیم برای The Texas Chainsaw Massacre است و همان آنتاگونیست را شامل می‌شود. البته او مقداری پیرتر شده است.

همه چیز در The Texas Chainsaw Massacre 9 کلاسیک است؛ مانند کاری که قبلا با Evil Dead انجام دادیم. قصد نداریم از جلوه‌های ویژه استفاده کنیم و همه‌ی اتفاقات جلوی دوربین رخ می‌دهد که خب، روش بسیار قدیمی‌ای برای فیلمسازی محسوب می‌شود.

The Texas Chainsaw Massacre 9 از بسیاری جهات به فیلم اصلی شباهت خواهد داشت.

اینطور که به نظر می‌رسد، فده آلوارز و تیمش می‌خواهند سیاست مشابهی را با یونیورسال پیکچرز اتخاذ کنند. این استودیو چند سال پیش Halloween 2018 را ساخت که تمامی فیلم‌ها را نایدیده گرفته و دنباله‌ای برای فیلم اصلی به شمار می‌رود. این اثر نه تنها بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد، بلکه به فروش بالایی دست یافت تا دوم فیلم Halloween Kills و Halloween Ends هم ساخته شوند. آن‌ها در آینده به سینماها خواهند آمد.

The Texas Chainsaw Massacre 9 در حال حاضر تاریخ اکرانی ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments