#مهسا_امینی

آیا تارون اجرتون ولورین دنیای سینمایی مارول خواهد بود؟

ستاره سری فیلم‌های کینگزمن جا پای هیوجکمن می‌گذارد

نقش ولورین

ظاهرا تارون اجرتون ولورین دنیای سینمایی مارول خواهد بود و داستان‌های جدیدی را از لوگان شخصیت محبوب کمیک‌های مارول برای طرفداران روایت خواهد کرد.

از اولین فیلم مردان ایکس تا لوگان، هیوجکمن (Hugh Jackman) به‌مدت 17 سال به ایفای نقش ولورین پرداخت و خودشو حسابی تو دل طرفداران سینما و مارول جا کرد. بعد از خداحافظی او با شخصیت جیمز هاولت، حال ظاهرا نوبت به شخص دیگری برای ایفای این نقش رسیده است. 

به لطف خریداری فاکس قرن بیستم (20th Century Fox) توسط دیزنی، دست استودیو مارول برای معرفی کاراکترهای بی‌شماری از گروه‌های X-Men و Fantastic Four به دنیای سینمایی مارول باز شده است. یکی از شخصیت‌ها که همه منتظر بازگشت دوبارش هستیم کسی نیست جز جیمز هاولت یا ولورین که به لطف بازی بی‌نظیر هیو جکمن طی 17 سال گذشته به یکی از محبوب‌ترین قهرمانان مارول تبدیل شده است.

یکی از محبوب‌ترین گزینه‌های طرفداران برای نقش ولورین، تارون اجرتون (Taron Egerton) است که در پروژه‌های مشهوری مانند راکتمن و سری فیلم‌های کینگزمن حسابی به شهرت رسیده است. تارون اجرتون چندین بار نسبت به ایفای نقشی به بزرگی ولورین اظهار علاقه کرده و به‌طور علنی اعتراف کرده که پیوستن به دنیای سینمایی مارول اتفاقی به‌شدت هیجان انگیز خواهد بود.

اگرچه مارول ایده‌هایی برای بازگرداندن مردان ایکس به MCU دارد، اما هنوز زمان زیادی پیش رو داریم تا شاهد حضور دوباره آنها باشیم. با این حال ممکن است این اتفاق زودتر از آنچه فکر می‌کنیم به وقوع بپیوندد، آن هم به لطف جلسه‌ای که چند روز پیش مارول برای نقش ولورین برگزار کرد.

تارون اجرتون، بازیگر سری فیلم‌های کینگزمن در مصاحبه‌ای با نیویورک تایمز اعلام کرد که با کوین فایگی (Kevin Feige) و دیگر مدیران استودیو مارول ملاقاتی داشته است. او علی‌رغم این که از محبوبیت ولورین هیوجکمن بین طرفداران باخبر است، اما همچنان امیدوار است تا پا جای این بازیگر افسانه‌ای بگذارد و نسبت به این قضیه تا حدودی مضطرب و نگران است.

فکر نمی‌کنم گفتنش اشتباه باشد. به واقعیت پیوستن این اتفاق به همان اندازه‌ای که هیجان انگیزه، نگران کننده هم هست، زیرا هیو پیوند بسیار عمیقی با این نقش به‌وجود آورده و فکر می‌کنم ایفای این نقش برای شخص دیگری بسیار دشوار باشد. اما من همچنان امیدوارم که اگر قرار بر انتخاب بازیگر باشد، آنها با من تماس خواهند گرفت.

ورود ولورین به دنیای سینمایی مارول

این واقعیت ساده که تارون اجرتون در دفتر استودیو مارول حضور داشته، نشانه‌ای دلگرم کننده است به‌خصوص با توجه به اینکه بزرگ‌ترین نقش‌های MCU معمولا مدت‌ها قبل از حضورشان در پرده سینما مشخص می‌شوند. درست مثل جان کرازینسکی که دو سال بعد از جلسه‌ای که با مارول داشت، در فیلم Doctor Strange 2 نقش رید ریچاردز را ایفا کرد. اجرتون هیچ جزئیاتی درباره جلسه برگزار شده به اشتراک نگذاشت، اما احتمال اینکه او در پروژه‌های آینده مارول در قامت ولورین ظاهر شود، بسیار بالاست.

به ویژه پس از تجربه کاری که با هیوجکمن در فیلم Eddie the Eagle داشت، اجرتون بیشتر متوجه خواسته طرفداران به‌جهت ایفای نقش ولورین شد و کم کم به فکر افتاد تا شانس خود را امتحان کند. در حال حاضر هیچ چیزی تایید نشده اما ولورین تو راهه و به‌نظر می‌رسد اجرتون آماده است تا در صورت به وقوع پیوستن این احتمال، چالش به تصویر کشیدن لوگان را قبول کند.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا تارون اجرتون انتخاب خوبی برای ایفای نقش ولورین است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا