سریال Superman & Lois توسط The CW برای فصل دوم تمدید شد

ماجراجویی‌های سوپرمن در Arrowverse ادامه دارد

سریال Superman & Lois

شبکه‌ی The CW سریال Superman & Lois را برای فصل دوم تمدید کرد. این مجموعه‌ی تلویزیونی جدید دنیای Arrowverse روی شخصیت سوپرمن و همسرش لوئیس لین تمرکز دارد و قسمت دوم از فصل اول آن دیشب پخش شد.

مدتی پیش قسمت افتتاحیه‌ی سریال Superman & Lois به روی آنتن رفت و با استقبال بسیار خوبی از سوی بینندگان روبه‌شد. این قسمت توانست تا نسبت به قسمت افتتاحیه‌ی دیگر سریال‌های شبکه‌ی The CW بالاترین امتیاز را از سوی مخاطبان به دست بیاورد. با این شرایط می‌شد انتظار داشت که ماجراجویی‌های سوپرمن در دنیای Arrowverse برای چندین فصل ادامه داشته باشد.

اکنون شبکه‌ی The CW به صورت رسمی سریال Superman & Lois را در حالی که تنها دو قسمت از فصل اول آن پخش شده، برای دومین فصل تمدید کرده است. تایلر هوچلین که اولین بار در سریال Supergirl نقش کلارک کنت و سوپرمن را ایفا کرد و همچنین در رویداد Crisis on Infinite Earths نیز مجددا به عنوان این شخصیت ظاهر شد، در سریال Superman & Lois نیز ایفای این نقش را بر عهده دارد. همچنین الیزابت تولوچ نیز در این مجموعه‌ی تلویزیونی نقش لوئیس لین، همسر کلارک کنت را بازی کرده است.

در سریال Superman & Lois، سوپرمن پس از سال‌ها مبارزه با ابرشرورهای مختلف و قدرتمند در متروپلیس و همچنین مقابله با مهاجمان بیگانه‌ای که قصد نابودی نژاد بشر داشتند، اکنون با یکی از بزرگترین چالش‌های زندگی خود روبه‌رو شده است. او اکنون درگیر کار و فشارهای شغلی شده و همچنین باید با همسر خود از پس چالش تربیت دو فرزند خود بربیاید. کلارک و لوئیس دو پسر با نام‌های جاناتان و جردن دارند که معلوم نیست با بزرگ شدن می‌توانند قدرت‌های ابرقهرمانی کریپتونی پدرشان را به دست بیاورند یا نه. جردن الساس و الکساندر گارفین در نقش این دو شخصیت بازی می‌کنند.

به جز Superman & Lois، سریال‌های The Flash ،Legends of Tomorrow و Batwoman نیز برای فصل جدید خود تمدید شده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا