فستیوال فیلم Sundance در ۲۰۲۱ برگزار می‌شود

این رویداد به‌صورت آنلاین هم برگزار می‌شود

فستیوال فیلم Sundance

تابیثا جکسون، یکی از عوامل فستیوال فیلم Sundance از جزئیات و برگزاری این رویداد در سال ۲۰۲۱ میلادی می‌گوید.

همان‌طور که می‌دانید، با شیوع ویروس کرونا محدودیت‌های بسیاری برای جلوگیری از انتقال این ویروس ایجاد شد که باعث لغو و تغییراتی در روند برگزاری رویدادهای مختلف گردید. حالا با کاهش یافتن محدودیت‌ها، برگزارکنندگان رویداد Sundance تصمیم گرفتند در سال ۲۰۲۱ آن را اجرا کنند. با توجه به این‌که ایالت یوتا دارای محدودیت کمتری نسبت به دیگر ایالت‌های آمریکا است، فستیوال فیلم Sundance در یوتا برگزار می‌شود.

کارگردان و تهیه‌کننده تابیثا جکسون، قرار است در این رویداد حضور داشته باشد و به‌تازگی درمورد برخی جزئیات آن صحبت کرده است. او می‌گوید در Sundance قرار است بیش از ۲۰ فیلم‌ساز مستقل حضور داشته باشند. با وجود آن‌که تاریخ دقیق برگزاری مشخص نشده، جکسون می‌گوید برنامه‌ریزی‌ها طوری انجام می‌شود که تاریخ Sundance با زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برخورد نداشته باشد. علاوه‌بر این‌که فستیوال فیلم Sundance به‌صورت حضوری برگزار می‌شود، عوامل تصمیم دارند آن‌را به‌صورت آنلاین هم برگزار کنند. این رویداد قرار است در زمان برگزاری به‌صورت آنلاین از پلتفرم‌های مختلف نمایش داده شود.

جکسون در صحبت‌های اخیر خود می‌گوید اعضای Sundance به ‌نگرانی مردم احترام می‌گذارند و هدف آن‌ها از برگزاری آنلاین این فستیوال، آسایش مردم است. همچنین کسانی که توانایی سفر کردن به ایالت یوتا را ندارند، می‌توانند این رویداد مهم را از دست ندهند. او امیدوار است تا Sundance مجموعه‌ای از استعدادهای صنعت فیلم‌سازی را گرد هم بیاورد و چشم‌انداز جدیدی را رقم بزند. تابیثا جکسون می‌گوید از آن‌جایی که هنوز واکسن COVID-19 در دسترس نیست، امیدوار است مشکلات پیرامون این مسئله حل شود تا فستیوال فیلم Sundance با موفقیت برگزار شود.

طبق اطلاعاتی که برگزارکننده‌ها منتشر کرده‌اند، فستیوال فیلم Sundance قرار است در سال ۲۰۲۱ در ایالت یوتا اتفاق بیافتد. لازم به ذکر است که هنوز تاریخ دقیق برگزاری مشخص نیست و با توجه به شرایط پیرامون شیوع ویروس کرونا، احتمال تغییر در زمان‌بندی این رویداد هم وجود دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا