#مهسا_امینی

حضور اندرو گارفیلد در Spider-Man 3 یک قدم دیگر به واقعیت نزدیک شد

لقب اسپویلر بزرگ به جوردن فاستر می‌رسد!

حضور اندرو گارفیلد در Spider-Man 3 یک قدم دیگر به واقعیت نزدیک شد سورنا رضایی ۰ ۰۹ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان
اندرو گارفیلد در Spider-Man 3

در صورتی که گمانه‌زنی‌های کاربران صحیح باشد، حضور اندرو گارفیلد در Spider-Man 3 یک قدم دیگر به واقعیت نزدیک شده است.

Spider-Man: No Way Home، سومین فیلم تام هالند (Tom Holland) در قامت مرد عنکبوتی بوده و دنباله‌ای مستقیم برای Spider-Man: Far From Home محسوب می‌شود. هویت واقعی مرد عنکبوتی در نتیجه‌ی اقدامات میستریو و جیمز جونا جیمسون لو رفته و حالا تمام مردم جهان می‌دانند چه کسی پشت نقاب قرار دارد. ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود. میستریو برای عضو انتقامجویان پاپوش دوخته و فاجعه‌ی لندن را گردن اون انداخته است. از همین رو، پیش‌بینی می‌شد سومین فیلم تارزن نیویوریکی روی تلاش‌های پیتر برای محافظت از نزدیکانش و تلاش‌های او برای اثبات بی‌گناهی‌اش تمرکز داشته باشد.

با توجه به شایعه‌ها و گزارش‌های غیررسمی، داستان Spider-Man: Far From Home به صورت مستقیم با مولتی‌ورس ارتباط دارد. به‌طور دقیق‌تر، اقدامات اسکارلت ویچ پس از پایان WandaVision باعث بهم ریختن نظم جهان هستی شده و پیتر پارکر در تازه‌ترین ماجراجویی خود نسخه‌های توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) مرد عنکبوتی را ملاقات خواهد کرد. علاوه بر این، ویلیام دفو (Willem Dafoe)، جیمی فاکس (Jamie Foxx) هم بازمی‌گردند تا نسخه‌های متفاوتی از الکترو و گرین گابلین را به تصویر بکشند. مطابق انتظار، مارول و تام هالند به صورت مکرر شایعه‌ها را رد کرده‌اند.

اگر گمانه‌زنی‌های کاربران فضای مجازی صحت داشته باشد، حضور اندرو گارفیلد در Spider-Man 3 به صورت ناخواسته تایید شده است. فیلمبرداری بیست و هفتمین اثر Marvel Cinematic Universe چندی پیش به اتمام رسید و به همین مناسبت، مارول هدایایی را برای افراد حاضر در روند ساخت فرستاد. با گذشت مدت کوتاهی از این اتفاق، جوردن فاستر (Jordan Foster) هنرپیشه‌ی آمریکایی یک تصویر از هدایا تهیه کرد و در حساب توییتری خود به اشتراک گذاشت. در همین حین، یکی از کاربران متوجه‌ی شباهت طرح موجود روی تیشرت به لباس اندرو گارفیلد به عنوان مرد عنکبوتی شد.

پس از اینکه ادعای کاربر تیزبین مورد توجه دیگران قرار گرفت، جوردن فاستر به سرعت توییت و تصویر را از صفحه‌ی شخصی خود حذف کرد؛ اقدامی که شک‌برانگیز است. در صورتی که ادعای کاربران صحت نداشته و تصویر تیشرت از روی لباس مرد عنکبوتی اندرو گارفیلد طراحی نشده، نیازی به حذف توییت نبوده است. اقدام فاستر در شرایطی معنا پیدا می‌کند که او به صورت ناخواسته اطلاعاتی را از فیلم فاش کرده که اجازه نداشته است. احتمالا همین موضوع، او را به حذف پوست مجبور کرد. در ضمن، فاستر بازیگر مشهوری نبوده و احتمالا یکی از نقش‌های نه چندان حائز اهمیت را در Spider-Man: No Way Home ایفا می‌کند.

اگرچه فیلمبرداری جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی به اتمام رسیده، انتظار نمی‎‌رود اولوین تریلر به این زودی‌ها از راه برسد؛ زیرا فاصله‌ی زمانی زیادی با اکران داریم. دنباله‌ی Spider-Man: Far From Home از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) به سینماها خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا