تصاویر پشت صحنه Spider-Man 3 پیتر پارکر را با صورتی زخمی نشان می‌دهد

تعداد تصاویر به رقم ۳ می‌رسد

تصاویر پشت صحنه Spider-Man 3 پیتر پارکر را با صورتی زخمی نشان می‌دهد سورنا رضایی ۱ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
تصاویر پشت صحنه Spider-Man: No Way Home

جیکوب باتالون بازیگر نقش ند لیدز اخیرا تصاویر پشت صحنه Spider-Man: No Way Home را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

Spider-Man: No Way Home نه تنها یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های ابرقهرمانی، بلکه یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سینمایی به شمار می‌رود. دلیل این موضوع را باید در شایعه‌هایی جستجو کرد که طی ماه‌های گذشته از گوشه و کنار فضای مجازی به گوش رسیده‌اند. پس از اینکه به صورت رسمی اعلام شد جیمی فاکس (Jamie Foxx) به عنوان الکترو در No Way Home حضور دارد، گزارش‌هایی روی خروجی وب سایت‌ها قرار گرفت مبنی بر اینکه توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) هم بازگشته و در کنار تام هالند (Tom Holland) نسخه‌های مختلف پیتر پارکر را به تصویر می‌کشند. حضور مگوایر و گارفیلد رد شده اما آلفرد مولینا (Alfred Molina) چندی پیش نقش‌آفرینی خودش را صریحا تایید کرد. او مانند گذشته نقش دکتر اختاپوس را ایفا می‌کند.

در صورتی که شایعه‌ها حقیقت داشته باشند، ملاقات نسخه‌های مختلف پیتر پارکر تنها بخشی از داستان Spider-Man: No Way Home است. پیتر پارکر تام هالند در پی اتفاقاتی که در Spider-Man: Far From Home رخ داد، درگیر یک چالش جدی شده است. میستریو در پایان قسمت پیشین برایش پاپوش دوخت و مرد عنکبوتی را مقصر فاجعه لندن معرفی کرد. او سپس با همکاری جی. جوناه جیمسون هویت واقعی تارزن نیویورکی را فاش کرد. بدین ترتیب، پیتر در قسمت جدید نه تنها باید از نزدیکان خود در برابر هر گونه تهدیدی محافظت کند، بلکه باید راهی بیاید تا بی‌گناهی‌اش را به اثبات برساند.

جیکوب باتالون (Jacob Batalon) که نقش ند لیدز را در Marvel Cinematic Universe ایفا می‌کند، ساعاتی قبل تصاویر پشت صحنه Spider-Man: No Way Home را در صفحه اینستاگرام خود قرار داد. تصویر اول پیتر پارکر را با صورتی زخمی نشان می‌دهد. تصویر دوم نکته خاصی را در خود نداشته و پیتر را در کنار ند شامل می‌شود. تصویر سوم و پایانی، اهمیت بیشتری دارد. در این تصویر پیتر و ند را می‌بینیم که در مدرسه حضور داشته و لباس کلاس ورزش را بر تن کرده‌اند. این موضوع تایید می‌کند پیتر به طریقی فراز و نشیب‌ها را پشت سر گذاشته و به زندگی عادی خود، یعنی تحصیل در مدرسه بازمی‌گردد. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

توبی مگوایر و اندرو گارفیلد تنها بازیگرانی نیستند که شایعه بازگشتشان در Spider-Man: No Way Home منتشر شده اما هنوز به تایید منابع رسمی نرسیده است. این موضوع برای چارلی کاکس (Charlie Cox) هم صدق می‌کند. کاکس نقش مت مورداک را در سریال Daredevil ایفا کرده بود که به Marvel Cinematic Universe تعلق دارد. از آن‌جایی که مت روزها یک وکیل کارکشته است، در یک برهه شایعه شده بود او در جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی به کمک پیتر پارکر می‌آید تا بتواند از خود در برابر اتهامات دفاع کند.

در انتها، لازم به ذکر است دنباله Spider-Man: Far From Home از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا