حضور کریستن دانست و اندرو گارفیلد در Spider-Man 3 قطعی شده است؟

احتمال اضافه شدن توبی مگوایر و اما استون همچنان وجود دارد

حضور کریست دانسن و اندرو گارفیلد در Spider-Man 3

طبق گزارش‌هایی که ساعاتی قبل روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفتند، حضور کریستن دانست و اندرو گارفیلد در Spider-Man 3 قطعی شده است.

پس از اینکه Spider-Man: Far From Home توانست عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان دهد، مارول تصمیم گرفت قسمت سوم آن را با همکاری تام هالند (Tom Holland) و جان واتس (Jon Watts) جلوی دوربین ببرد. استودیوی آمریکایی برای مدت طولانی‌ای توانسته بود جلوی درز هر گونه اطلاعاتی را از فیلمنامه یا نام‌های حاضر در تیم بازیگری بگیرد اما طی هفته‌های گذشته جزئیات زیادی فاش شده‌اند؛ جزئیاتی که همگی از ساخت یک فیلم عظیم خبر می‌دهند. در ابتدا مشخص شد جیمی فاکس (Jamie Foxx) بازمی‌گردد تا بار دیگر نقش الکترو را ایفا کند. امروز صبح هم بازگشت آلفرد مولینو (Alfred Molina) برای ایفای نقش دکتر اختاپوس قطعی شد.

طبق گزارشی که وب سایت Collider کار کرده، حضور کریستن دانست (Kirsten Dunst) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در Spider-Man 3 قطعی شده است. دانست بین سال‌های ۲۰۰۲ الی ۲۰۰۷ میلادی نقش مری جین واتسون را در سه‌گانه‌ی سم ریمی (Sam Reimi) ایفا کرده بود. گارفیلد هم بین سال‌های ۲۰۱۲ الی ۲۰۱۴ عهده‌دار نقش پیتر پارکر بود. با شکست قسمت دوم The Amazing Spider-Man، سونی تصمیم گرفت این نسخه از مرد عنکبوتی را کنار بگذارد. نویسنده‌ی مطلب همچنین گفت احتمال بازگشت اما استون (Emma Stone) و توبی مگوایر (Tobey Maguire) وجود دارد. اینطور که به نظر می‌رسد، آن دو همچنان مشغول مذاکره هستند. در ضمن، یکی از عواملی که باعث شده مذاکره با استون هنوز به نتیجه نرسیده باشد، حاملگی این بازیگر آمریکایی است.

سونی در گذشته حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد را رد کرده بود اما حالا که بازگشت الکترو با نقش‌آفرینی جیمی فاکس و دکتر اختاپوس با نقش‌آفرینی آلفرد مولینو قطعی شده، دور از ذهن نیست که نسخه‌های قدیمی مرد عنکبوتی بار دیگر روی پرده‌ی نقره‌ای سینما بروند. اگرچه انتشار این اخبار بدون شک برای طرفداران قدیمی هیجان‌انگیز است اما در حال حاضر نمی‌دانیم میزان اهمیت شخصیت‌های قدیمی در Spider-Man 3 چه مقدار خواهد بود. این احتمال وجود دارد که نسخه‌ی جدید تارزن نیویورکی و دکتر استرنج بنا به دلایلی مجبور به سفر در دنیاهای مختلف شوند؛ اتفاقی که می‌تواند بازگشت تعداد قابل‌توجهی از بازیگران قدیمی فرنچایز را توجیه کند. احتمال دیگر، همکاری نسخه‌های مختلف برای نابود کردن دشمن یا دشمنان مشترک است. چنین ایده‌ای قبلا در Spider-Man into the Spider-Verse استفاده شده بود.

در حالی که عده‌ای از طرفداران بابت بازگشت بازیگران قدیمی فرنچایز مرد عنکبوتی خوشحال هستند، عده‌‎ای دیگر نسبت به فیلمنامه ابراز نگرانی می‌کنند. آن‌ها می‌ترسند تیم نویسندگی نتواند تعادل خوبی را بین شخصیت‌های پرتعداد برقرار کند. البته این مورد، تنها موضوع نگران‌کننده نیست. اگر به یاد داشته باشید، مرد عنکبوتی در انتهای قسمت دوم با یک بحران بزرگ روبرو شد: نه تنها هویت واقعی او فاش شده، بلکه مردم او را به چشم یک قاتل می‌بینند. چگونگی حل این مشکل توسط پیتر پارکر یکی دیگر از مباحث سوال‌برانگیز است. گروه دوم گمان می‌کنند شخصیت‌های متعدد باعث شود نویسندگان نتوانند از تمام پتانسیل‌های موجود در فیلمنامه بهره برده و لو رفتن هویت واقعی مرد عنکبوتی آنطور که باید و شاید پرداخته نشود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا