فاز تولید Spider-Man 3 احتمالا طی سه ماه آینده آغاز می‌شود

البته اگر مشکل خاصی پیش نیاید!

فاز تولید Spider-Man 3

اگر همه چیز طبق برنامه‌ریزی‌ها پیش برود و مشکل خاصی به وجود نیاید، فاز تولید Spider-Man 3 احتمالا طی سه ماه آینده شروع خواهد شد.

اواسط فروردین بود که وب سایت مجله‌ی Sight & Sound با انتشار یک گزارش نسبتا بلند به تاثیرات بحران جهانی کرونا بر جنبه‌های مختلف صنعت سینما پرداخت. بخشی از این مطلب به زیان‌هایی اختصاص داده شده بود که به‌خاطر تعطیلی روند ساخت فیلم‌های بلاک‌باستر به استودیوهای مشهور وارد می‌شود. نکته‌ی مهم ماجرا اینجا بود که نام Spider-Man 3 هم در کنار دیگر پروژه‌های تعطیل شده قرار گرفته بود. قسمت سوم اسپایدر من در مرحله‌ی پیش‌تولید به سر می‌برد و قرار بود در تاریخ نامشخصی از ماه جولای وارد فاز تولید شود. حال، گزارش تازه‌ای منتشر شده که زمان جدید شروع فیلمبرداری را فاش می‌کند.

با توجه به آگهی استخدام بازیگر که چندی پیش در فضای مجازی منتشر شد، استودیوی مارول قصد دارد فاز تولید Spider-Man 3 را در ماه سپتامبر (۱۱ شهریور الی ۹ مهر) آغاز کند. در ادامه‌ی مطلب از چهار شهر نیویورک، لس آنجلس، آتلانتا و ایسلند به عنوان لوکیشن‌های فیلمبرداری این اثر مورد انتظار نام برده شد اما هیچ گونه اشاره‌ای به محل دقیق ضبط صحنه‌ها نشده است. احتمال صحیح بودن این گزارش وجود دارد؛ زیرا قبلا مطلبی شده بود که سونی می‌خواهد فیلمبرداری Uncharted را اواسط ماه جولای آغاز کرده و پس از آن پروژه‌ی Spider-Man 3 را با همکاری مارول در ماه سپتامبر یا اکتبر جلوی دوربین ببرد. لازم به ذکر است که تام هالند (Tom Holland) در هر دو فیلم سینمایی نقش اصلی را بر عهده دارد.

اگرچه فاز پیش‌تولید به پایان رسیده و روند نوشتن فیلمنامه هم تمام شده اما مارول به خوبی توانسته از لو رفتن هر گونه جزئیاتی جلوگیری کند. در حال حاضر تنها می‌دانیم Spider-Man 3 دنباله‌ای برای Spider-Man: Far From Home خواهد بود. از همین رو، می‌توان پیش‌بینی کرد چالش‌های مرد عنکبوتی تنها به مقابله با یک یا چند دشمن جدید خلاصه نمی‌شود. در پایان قسمت دوم دیدیم که هویت واقعی مرد عنکبوتی برای همه‌ی مردم فاش شد. از همه مهم‌تر، میستریو با انتشار یک ویدیو به گونه‌ای صحنه‌سازی کرد که مرد عنکبوتی مقصر اصلی خرابکاری‌های لندن شناخته شود. بدین ترتیب، او باید تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا از عزیزانش در برابر هر گونه تهدیدی محافظت کند. پیش از این، تونی استارک با چالش مشابهی مواجه شده بود اما او از ثروت و قدرت بسیاری برخوردار بود. به همین دلیل، شرایط آن دو با هم قابل مقایسه نیست.

جان واتس (Jon Watts) که کارگردانی Spider-Man: Homecoming و Spider-Man: Far From Home را بر عهده داشت، برای کارگردانی جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی بازمی‌گردد. وظیفه‌ی نوشتن فیلمنامه هم به کریس مک‌کنا (Chris McKenna) سپرده شده بود که با دنیای مارول غربیه نیست و در گذشته روی دو قسمت قبلی Spider-Man و همچنین فیلم Ant-Man and the Wasp کار کرده بود. به غیر از تام هالند، حضور زندیا کلمن (Zendaya Coleman‎) هم در قسمت جدید تایید شده تا این بازیگر آمریکایی بار دیگر نقش ام‌جی را جلوی دوربین ایفا کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا