#مهسا_امینی

اولین تصاویر رسمی Spider-Man 3 از راه رسیدند

تعداد عکس‌ها به رقم ۳ می‌رسد

اولین تصاویر رسمی Spider-Man 3

تام هالند، زندایا و جیکوب باتالون در اقدامی هماهنگ اولین تصاویر رسمی Spider-Man 3 را از طریق حساب‌های اینستاگرام خود به اشتراک گذاشتند.

پس از اینکه The Amazing Spider-Man 2 نتوانست انتظارات سونی را برآورده کند، این استودیوی آمریکایی تصمیم گرفت پیشنهاد مارول را پذیرفته و اجازه دهد مرد عنکبوتی به Marvel Cinematic Universe بپیوندد. نتیجه‌ی امضای قرارداد همکاری میان سونی و مارول، معرفی نسخه‌ی جدید پیتر پارکر در Captain America: Civil War بود که تام هالند (Tom Holland) نقشش را ایفا می‌کند. تارزن نیویورکی یک سال بعد ششمین اقتباس سینمایی خود را دریافت کرد که تحت عنوان Spider-Man: Homecoming شناخته می‌شود. هفتمین اقتباس هم با نام Spider-Man: Far From Home در ژوئن سال ۲۰۱۹ اکران شد و پرونده‌ی فاز سوم MCU را بست.

طی ماه‌های گذشته شایعه‌هایی از گوشه و کنار فضای مجازی به گوش رسید که همگی به حضور نسخه‌های توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) مرد عنکبوتی در Spider-Man 3 اشاره دارند. اینطور که به نظر می‌رسد، اتفاقاتی که در سریال WandaVision رخ می‌دهند، باعث به وجود آمدن اختلال در جهان شده و شرایط را برای ملاقات نسخه‌های مختلف پیتر پارکر فراهم می‌کند. به بیان دیگر، هشتمین اقتباس مرد عنکبوتی را می‌توان نسخه‌ی لایو اکشن Spider-Man: Into the Spider-Verse دانست. پس از اینکه مارول و سونی ترجیح دادند واکنش صریحی به گزارش‌های غیررسمی نشان ندهند، تمامی چشم‌ها به تام هالند دوخته شد. او سابقه‌ی نسبتا طولانی‌ای در لو دادن اطلاعات داشته و قبلا بارها اتفاقات مهمی داستانی را اسپویل کرده بود. با این حال، او در مصاحبه‌ی اخیر خود خویشتنداری کرد و هیچ چیزی را به اشتراک نگذاشت.

تام هالند، زندایا (Zendaya) بازیگر نقش ام‌جی و جیکوب باتالون (Jacob Batalon) بازیگر نقش ند لیدز در اقدامی هماهنگ اولین تصاویر رسمی Spider-Man 3 را از طریق حساب‌های اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته‌اند. هر کدام از آن‌ها یک تصویر منحصر به فرد منتشر کرده است؛ تصاویری که شخصیت‌های اصلی داستان را در لوکیشنی نامشخص نشان می‌دهند. در ادامه می‌توانید عکس‌ها را مشاهده کنید:

اگر Spider-Man: Homecoming و Spider-Man: Far From Home را به خاطر داشته باشید، پیتر پارکر معمولا نقشه‌های خود را با همکاری ند لیدز پیاده‌سازی می‌کرد. ام‌جی در بخش‌های پایانی Far From Home به هویت مخفی پیتر پی برد. در نتیجه، طبیعی است که پروتاگونیست در ماجراجویی تازه‌ی خود از هر دو کمک بخواهد. در ضمن، نباید فراموش کرد هویت واقعی مرد عنکبوتی فاش شده و او حالا متهم فاجعه‌ی رخ داده در لندن است. از همین رو، تعجب‌برانگیز نیست که پیتر اشخاص مهم زندگی‌اش را کنار خود نگه دارد تا بتواند از آن‌ها محافظت کند. به هر حال، تارزن نیویورکی دشمنان زیادی دارد.

تام هالند، زندایا و جیکوب باتالون نه تنها اولین تصاویر رسمی Spider-Man 3 را در صفحات اینستاگرام خود قرار دادند، بلکه نام کامل فیلم را هم فاش کرده‌اند. البته مشکل اینجا است که هر کدام نام متفاوتی را اعلام کرده است. در حال حاضر نمی‌دانیم اسامی اعلام شده جعلی هستند یا یکی از آن‌ها نام واقعی است. بدون شک، با گذر زمان به پاسخ این سوال پی خواهیم برد. در انتها، لازم به ذکر است هشتمین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا