1%
  • 0/10

باس‌های حذف شده از Marvel’s Spider-Man 2 فاش شدند

دشمنان سیمبیوتی

باس‌های حذف شده از Marvel’s Spider-Man 2 فاش شدند ۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
باس های حذف شده Spider-Man 2

گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که شماری از باس های Marvel’s Spider-Man 2 بنا به دلایل نامشخص به کلی از بازی حذف شده‌اند.

اینسامنیاک گیمز چند وقتی است که روزهای خوشی را سپری نمی‌کند؛ این استودیو ماه گذشته مورد حمله هکری قرار گرفت و حجم زیادی از اطلاعات محرمانه آن‌ها از جمله برنامه‌های زمان‌بندی و پروژه‌های در دست ساخت به طور کامل منتشر شدند. در همین حین، به تازگی جزئیاتی از باس های حذف شده بازی لو رفته که توجه هوادارها را به خود جلب کرده است.

بر اساس این سندها، به نظر می‌رسد تیم سازنده در ابتدا قصد داشت دشمنان سیمبیوتی بیش‌تری در بازی حضور داشته باشند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به Riot و Lasher و Agony و Phage اشاره کرد. با این حال، سازندگان در طول روند توسعه بازی نظر خود را تغییر دادند.

علاوه بر این‌ها، ظاهرا در ابتدا قرار بود ونوم در اکت دوم وارد داستان بازی شود. در حال حاضر علت این تصمیم‌ها و حذف برخی از باس های Marvel’s Spider-Man 2 در دسترس نیست، اما با توجه به ساخت بازی مارول ونوم، ممکن است که این محتواها به بازی نامبرده منتقل شوند. گفتنی است که این عنوان برای عرضه در سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه‌ریزی شده است.

این اولین باری نیست که گزارش‌ها از حذف برخی از محتواهای بازی خبر می‌دهند. اگر خاطرتان باشد، تونی تاد، صداپیشه ونوم نیز پیش‌تر گفته بود که تنها ۱۰ درصد از دیالوگ‌های ضبط شده توسط او در بازی استفاده شده است. به عبارتی، ۹۰ درصد مکالمه‌های ونوم بنا به دلایل نامشخص از بازی حذف شده‌اند.

لازم به ذکر است که بازی Marvel’s Spider-Man 2 در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 در دسترس قرار دارد. با استناد بر دیگر سند فاش شده، ظاهرا سه بسته الحاقی در سال ۲۰۲۴ میلادی به صورت رایگان برای بازی منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments