ساخت فیلم‌های Man From Toronto ،Shrine و The Nightingale متوقف شد

تبعات کرونا ادامه دارد

ساخت فیلم‌های Man From Toronto ،Shrine و The Nightingale متوقف شد مهسا سپاهی ۰ ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ سینمای جهان
The Nightingale

شرکت سونی ساخت فیلم‌های Man From Toronto ،Shrine و The Nightingale را به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف کرد.

شیوع ویروس کرونا صنعت فیلم‌سازی و سینما را هم تحت تاثیر خود قرار داده و موجب تاخیر در ساخت پروژه‌های بسیاری شده است. سونی مانند بسیاری از شرکت‌های مهم دیگر، به جو حاکم ناشی از شیوع ویروس کرونا پیوست و ساخت سه پروژه‌ی خود را به تعویق انداخت.

کمدی The Man From Toronto با نقش‌آفرینی کوین هارت و وودی هرلسون، فیلم ترسناک Shrine به کارگردانی Evan Spiliotopoulos و عنوان The Nightingale، از پروژه‌های متوقف شده‌ی سونی هستند. The Nightingale، که در مرحله‌ی پیش‌تولید به‌سر می‌برد، با عقب افتادن سفرها به خاطر شیوع ویروس کرونا، با تاخیری دو هفته‌ای مواجه شده است. جالب است بدانید این عنوان بر اساس کتاب پرفروش Kristin Hannah و به کارگردانی Melanie Laurent ساخته می‌شود و در روز کریسمس سال پیش‌رو عرضه خواهد شد.

طبق آخرین گزارش‌ها، تولید فیلم Shrine در شهر بوستون به مدت چهار هفته معلق خواهد شد. این فیلم با نقش‌آفرینی ستارگانی چون جفری دین مورگان و کری الویس همراه است. همچنین قرار است پروژه‌ی Man From Toronto در شهر آتلانتا متوقف شود و بعد از کناره‌گیری جیسون استاتهام از این عنوان، وودی هرلسون در این فیلم ایفای نقش خواهد کرد.

با اینکه روند تولید Shrine متوقف شده، اما همچنان این فیلم در ۲۰ نوامبر منتشر خواهد شد. همچنین مدتی قبل استودیو یونیورسال اعلام کرد که فیلم‌برداری فیلم‌های Jurassic World: Dominion، کمدی رمانتیک از Billy Eichner که هنوز عنوانی ندارد و درام ورزشی Flint Strong، بخاطر شیوع ویروس کرونا متوقف شده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا