مدیر شرکت سونی: امیدوارم روابط بین سونی و دیزنی ادامه داشته باشد

خوشبختانه مرد عنکبوتی به این زودی‌ها دنیای سینمایی مارول را ترک نمی‌کند

روابط سونی و دیزنی

تام رافمن، مدیر شرکت سونی روابط بین دو شرکت سونی و دیزنی را خوش‌بینانه توصیف کرد و امیدوار است که برای سال‌ها بتوانند با یک‌دیگر همکاری داشته باشند.

بعد از اتفاقاتی که سال گذشته روابط دو شرکت Sony Pictures و Disney را گسسته کرد، شخصیت مرد عنکبوتی از دنیای سینمایی مارول به طور رسمی جدا شد، اما در نهایت این دو شرکت توانستند به یک توافق نهایی برسند و اسپایدرمن در MCU ماندگار شود.

به‌تازگی بین تام رافمن و آلن اف هورن، مدیران سونی و دیزنی جلسه‌ای برگزار و در خصوص آینده‌ی مرد عکبوتی صحبت شد. آلن اف هورن در این خصوص گفت:

طرفداران مرد عنکبوتی که برای ما مهم هستند، به وضوح به شخصیت‌پردازی تام هالند و چیزی که تیم اسپایدرمن خلق کرده است توجه دارند.

آن‌ها دوستش دارند. آن‌ها چیزی که کوین فایگی و دنیای سینمایی مارول درونش دخالت دارد را دوست دارند. بازخوردهایی که ما از بیرون شنیدیم که می‌گفتند این گروه دوباره دور هم جمع شوند واقعا اتفاق خوبی بود.

همانطور که گفته شد، شخصیت مرد عنکبوتی همچنان در سینمای مارول حضور دارد، ولی طرفداران نگران آینده‌ی این کاراکتر هستند. به همین دلیل از رافمن در خصوص همکاری و روابط دو شرکت سونی و دیزنی در آینده سوال پرسیده شد. او با دید خوش‌بینانه‌ای گفت:

من امیدوار هستم. من فکر می‌کنم که این یک همکاری برد-برد-برد بود؛ برد برای سونی، برای دیزنی و برای طرفداران و دنبال‌کنندگان فیلم‌ها. تنها چیزی که می‌شود درباره‌اش گفت این است که چرخه‌ی اخبار و روند مذاکرات لزوما اشتراکی با هم ندارند. فکر می‌کنم که ما به چیزهایی می‌رسیدیم و اخبار به چیزهای دیگری می‌رسیدند.

سونی پیکچرز همین حالا برنامه‌هایی در خصوص اکران قسمت بعدی فیلم مرد عنکبوتی در سال مالی ۲۰۲۱ در نظر گرفته است. این قسمت، ادامه‌ی عنوان Spider-Man: Far From Home خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا