برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
شخصیت های سونیک که می‌توانند با سریال اختصاصی خود به دنیای لایو اکشن راه پیدا کنند
1%
  • 10/10

شخصیت های سونیک که می‌توانند با سریال اختصاصی خود به دنیای لایو اکشن راه پیدا کنند

قدم بعدی در گسترش فرانچایز سونیک!!

شخصیت های سونیک که می‌توانند با سریال اختصاصی خود به دنیای لایو اکشن راه پیدا کنند ۳۲ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ مقالات جانبی (تلویزیون) کپی لینک

با اینکه اولین اسپین آف فرانچایز سینمایی سونیک یک فاجعه تمام عیار بوده، اما پارامونت همچنان می‌تواند با اتخاذ استراتژی بهتر، برخی از محبوب‌ترین شخصیت‌ های سونیک را با سریال اختصاصی خود به دنیای لایو اکشن معرفی کند.

همانطور که در جریان هستید، اخیرا اولین اسپین آف فرانچایز سینمایی سونیک، یعنی مجموعه تلویزیونی شش قسمتی Knuckles از پارامونت پلاس پخش شده و علیرغم انتظارات، یک فاجعه تمام عیار بوده است. با این حال رکورد زنی آمار بازدید ناکلز و همچنین تبدیل شدنش به بهترین برنامه کودک (منظور سریال مخصوص کودکان و خانواده‌ها است) باعث شده تا احتمال گسترش دنیای سینمایی سونیک با اسپین آف‌های بیشتر قوت بگیرد. پیش‌تر آقای توبی اشه (Toby Asche)، تهیه‌کننده فیلم به‌شدت مورد انتظار Sonic the Hedgehog 3 نیز در یکی از مصاحبه‌های خود گفته بود که درصورت استقبال طرفداران از سریال ناکلز و قسمت پایانی‌ سه‌گانه سونیک، فرانچایز با اسپین آف‌های بیشتر گسترش پیدا خواهد کرد. درنتیجه علیرغم افتضاح اخیر پارامونت، معرفی شدن برخی از محبوب‌ترین شخصیت‌ های سونیک به دنیای لایو اکشن با سریال اختصاصی خود امری اجتناب ناپذیر است.

کدامیک از شخصیت های سونیک لایق اسپین آف اختصاصی خود هستند؟

Amy Rose

علیرغم اینکه یکی از نزدیک‌ترین متحدان سونیک است، اما بنا به دلایلی نامشخص ایمی رز در هیچکدام از اقتباس‌های لایو اکشن Sonic the Hedgehog حضور نداشته است. به‌همین خاطر یک اسپین آف شش قسمتی می‌تواند بهترین راه برای معرفی او باشد. از آنجایی که ایمی تمرکز اصلی بازی و انیمیشن‌های سونیک نبوده و به ندرت نقش پررنگی داشته، اختصاص دادن یک سریال کوتاه به او باعث می‌شود تا مخاطبان جدید بیشتر با شخصیت و جایگاهش در دنیای سونیک آشنا شوند. در حال حاضر هیچ چیزی به‌صورت رسمی تایید نشده ولی بهترین حالت این است که ایمی یک حضور افتخاری کوتاه در فیلم Sonic the Hedgehog 3 داشته باشد و سپس در اسپین آف خود بدرخشد.

Silver The Hedgehog

یکی دیگر از محبوب‌ترین شخصیت های سونیک که می‌تواند در گسترش فرانچایز سینمایی پارامونت نقش پررنگی داشته باشد، سیلور خارپشت است. شاید او از زمان معرفیش خیلی از حمایت طرفداران برخوردار نبوده، اما به‌لطف قابلیت سفر در زمان و قدرت‌های منحصر به‌فردش می‌تواند گزینه خوبی برای اسپین آف بعدی باشد و حتی راه را برای معرفی شخصیت بلیز (Blaze) که یکی از دوستان صمیمی سیلور است نیز فراهم کند.

Metal Sonic

متال سونیک یکی از بزرگترین دشمنان سونیک است و اختصاص دادن یک اسپین آف به این شخصیت می‌تواند او را به آنتاگونیست بزرگ سه‌گانه بعدی تبدیل کند. به‌لطف بازی بی‌نظیر جیم کری (Jim Carrey)،‌ دکتر رباتنیک بهترین ابرشرور سونیک در دنیای لایو اکشن محسوب می‌شود، بنابراین اگر پارامونت پیکچرز قصد داشته باشد تا متال سونیک را به تهدیدی بزرگ‌تر و خطرناک‌تر از رباتنیک تبدیل کند، باید ابتدا در اسپین آف اختصاصی طرفداران را با اهداف و طرز تفکرش آشنا کند و سپس در فیلم بعدی سر راه خارپشت آبی دوست‌داشتنی فرانچایز قرارش بدهد.

Rouge The Bat

شخصیت های سونیک

اگر پارامونت همچنان بخواهد کودکان شش تا ده سال را هدف قرار بدهد، روگ بهترین گزینه برای یک سریال کودکانه شبیه به ناکلز است، زیرا برخلاف متال سونیک، روگ آنتاگونیستی است که می‌تواند در هر دو سبک جدی و کودکانه خوش بدرخشد. با توجه به اینکه او مانند دکتر رباتنیک یک ابرشرور خطرناک نیست و بیشتر حکم ضدقهرمان را دارد، پارامونت می‌تواند ابتدا با یک حضور افتخاری کوتاه در فیلم Sonic the Hedgehog 3، او را به طرفداران تازه وارد معرفی کند و سپس در اسپین آفی مخصوص نقش پررنگ‌تری بهش بدهد.

Miles ‘Tails’ Prowler

بعد از ناکلز، به نظر می‌رسد که تیلز هم بتواند در اسپین آف خود بدرخشد و طرفداران را بیشتر با گذشته‌اش آشنا کند. علیرغم تمرکز بیش از حد روی شخصیت وید ویپل و مشکلات خانوادگی بی‌شمارش، فاجعه تلویزیونی ناکلز همچنان توانست گذری به قبیله اکیدنا و گذشته خارپشت قرمز فرانچایز بزند. به‌همین خاطر پارامونت می‌تواند در یک اسپین آف شش قسمتی کوتاه به گذشته تیلز بپردازد و نقش پررنگش در فیلم‌های بعدی سونیک را راه اندازی کند.

Shadow The Hedgehog

از قدرت‌ غیرقابل تصورش گرفته تا انتخاب شدن کیانو ریوز (Keanu Reeves) به‌عنوان صداپیشه، بدون شک یکی از بهترین و محبوب‌ترین شخصیت‌ های سونیک که باید اسپین آف مخصوص خود را داشته باشد، شدو است. طبق تایید رسمی پارامونت، شدو در قسمت پایانی سه‌گانه سونیک نقش یک آنتاگونیست را ایفا می‌کند و‌ با صدای گرم کیانو ریوز در دنیای لایو اکشن جان می‌گیرد. اگرچه فیلم به‌شدت مورد انتظار Sonic the Hedgehog 3 تمرکز زیادی روی داستان و شخصیت شدو خواهد داشت اما همچنان می‌تواند در اسپین آف مخصوص خود بدرخشد. با توجه به محبوبیت شدو و همچنین داستان‌های بی‌شماری که برای گفتن دارد، اسپین ‌آف او باید برخلاف سایر شخصیت های سونیک، یک اقتباس سینمایی باشد تا رویدادی شش قسمتی. همچنین از آنجایی که شدو شخصیتی جدی دارد، پارامونت پیکچرز باید دقت کند تا به‌خاطر یک سری تصمیمات اشتباه، پتانسیل او مثل ناکلز با خاک یکسان نشود.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Sonic the Hedgehog 3 در تاریخ ۲۰ دسامبر سال جاری (۳۰ آذر سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران می‌شود.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

32 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments