تریلر فیلم Sonic The Hedgehog 2 با رونمایی از شخصیت ناکلز منتشر شد

بازگشت اگ من!

تریلر فیلم Sonic The Hedgehog 2 طی مراسم The Game Awards 2021 رسما منتشر شد تا در آن، شاهد ادامه داستان سونیک و بازگشت ابرشروری باشیم که در دنیای بازی هم چندین بار او را شکست داده بودیم!

سال ۲۰۲۰ برای دنیای گیم و سینما چندان مناسب نبود؛ چراکه در دوران اوج پاندمی ویروس کرونا، عملا دورکاری برای طراحی بازی و همچنین محدودیت‌های خاص برای فیلمبرداری و ساخت آثار سینمایی، کار را به شدت برای سازندگان سخت می‌کرد. با این حال، در همین سال شاهد انتشار آثار متفاوتی بودیم که یکی از آن‌ها فیلم مورد انتظار Sonic The Hedgehog بود.

این اثر سینمایی که براساس بازی با همین نام اقتباس شده بود، با بازی بن شوارتز (Ben Schwartz) در نقش سونیک و همچنین جیم کری (Jim Carrey)، کمدین معروف و بزرگ سینمای هالیوود اکران شد و توانست تا ۳۲۰ میلیون دلار فروش داشته باشد؛ رقمی که برای اکران فیلم در دوران پاندمی ویروس کرونا چندان هم بد نیست! با این حال مشخص بود که سازندگان با ارائه این داستان، قصد ادامه آن را در فیلم یا شاید هم فیلم‌های آینده داشتند؛ طوری که صحنه‌های پایانی حداقل ساخت Sonic The Hedgehog را اجتناب‌ناپذیر می‌کرد و حال نیز شاهد اولین تریلر از همین اثر هستیم.

در تریلر فیلم Sonic The Hedgehog 2 اولین صحنه‌ها درباره دنیای سونیک در نقش یک ابرقهرمان هستند. او سع می‌کند تا با دستگیر کردن خلافکاران خود را مفید نشان دهد، در حالی که این کار نظم شهر را بیشتر بهم زده و چندان هم کارآمد نیست! سپس دقیقا در راستای همین موضوع، دیالوگ تام (Tom) را می‌شنویم که به سونیک هشدار می‌دهد تا هروقت تهدید جدی بود خود را نشان دهد؛ در حالی که این تهدید زودتر از آنچه که تام فکرش را می‌کرد بازگشته است!

دکتر رباتنیک (Dr. Robotnik) در فیلم اول با هنرمندی بی‌نظیر جیم کری به تصویر کشیده شد، اما خیلی زود در پی به دست آوردن قدرت سونیک شکست خورد. حال در این فیلم جدید، او دیگر به دنبال به دست آوردن قدرت خارپشت آبی‌رنگ داستان نیست، بلکه خود موفق شده تا از سرزمینی دیگر قدرت‌های تازه‌ای را به دست آورد تا با آن انتقام بگیرد! او در تریلر فیلم Sonic The Hedgehog 2 با چهره‌ای شبیه به آنچه که در بازی‌های سگا (Sega) دیده بودیم حاضر شده و حتی همان سیبیل بلند و پرپشت خود را هم دارد.

با این وجود، سونیک در داستان تازه خود خیلی هم تنها نیست! به جز تام که سونیک او را سلطان دونات می‌داند، حال یکی دیگر از شخصیت‌های داستانی دنیای گیم به نام تیلز (Tails) نیز به ماجرا اضافه شده است. همچنین در صحنه پایانی تریلر، می‌بینیم که شخصیت ناکلز (Knuckles) با بازی ادریس البا نیز بالاخره خود را نشان داده و حتی سونیک را با یک ضربه سنگین با خاک یکسان می‌کند!

فیلم Sonic The Hedgehog 2 در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ (۸ آپریل ۲۰۲۲) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا