#مهسا_امینی
تریلر انیمیشن Sonic Prime

با زیرنویس فارسی تماشا کنید: تریلر انیمیشن Sonic Prime منتشر شد

سونیک هم به مولتی‌ورس رفت!

تریلر انیمیشن Sonic Prime منتشر شده و به نظر می‌رسد که سونیک نیز مانند بسیاری از شخصیت‌های دیگر در فرنچایز‌‌های برگ پا به مولتی ورس گذاشته است.

تریلر انیمیشن Sonic Prime با زیرنویس فارسی 

اخیرا شبکه استریم نتفلیکس انیمیشن اقتباسی از فرنچایز سونیک ساخته و در این اثر خارپشت محبوب را به سفر در مولتی‌ورس دعوت می‌کند. سونیک همواره یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های دنیای  گیم و انیمیشن بوده و در چند سال گذشته نیز دو اثر سینمایی موفق بر اساس داستان ماجراجویی های این خارپشت آبی رنگ ساخته و اکران شده که خاطرات طرفدارن سونیک را زنده کرد. به نظر می‌رسد اکنون نتفلیکس قصد دارد تا باری دیگر سونیک را باری دیگر بر سر زبان ها بیندازد. 

انیمیشن Sonic Prime در قالب یک سریال هشت قسمته منتشر خواهد و هنوز احتمال ساخت فصل‌های بعدی مشخص نیست. قسمت اول این سریال که در ماه دسامبر سال جاری منتشر خواهد شد به صورت ویژه ساخته شده و ۴۰ دقیقه زمان می‌برد اما بقیه قسمت‌های این اثر ۲۰ دقیقه‌ای خواهند بود. سونیک به همراه دوستان خود در سراسر مولتی ورس به مبارزه با دشمن قدیمی خود اگمن (Eggman) و دیگر همتایان او می پردازد. سونیک برای اولین بار در دهه ۱۹۹۰ به عنوان یک رقیب سر سخت برای سوپر ماریو بود که توسط استودیو سگا (SEGA) منتشر شد و به سرعت در قلب طرفدران جایگاه مخصوص خود را پیدا کرد. 

اخیرا نیز نسخه جدید بازی سونیک در دست ساخت قرار دارد و تریلر‌‌های جذابی از آن منتشر شده است. به نظر می رسد که ماه دسامبر سال جاری بهترین زمان ممکن برای اننتشار یک مجموعه تلویزیونی جدید از سونیک باشد که ماجراهای جدیدی را  تجربه می‌کند. اخیرا در بسیاری از فرنچایز‌های بزرگ دنیای سینما و تلویزیون سازندگان از مفهوم مولتی ورس بهره می برند که باعث خلق داستان‌هایی تازه و افزایش خلاقیت استفاده شده در این اثر می‌شود؛ به همین دلیل به نظر می‌رسد که استودیو نتفلیکس نیز از این ایده استقبال کرده و نتیجه سریال جدید Sonic Prime است که در آن همانطور که در تریلر منتشر شده می‌بینیم سونیک به صورت اتفاقی توسط یک تلپورت به جهانی دیگر سفر کرده و وارد جریان مولتی ورس می‌شود. ماجراجویی که طفردان می‌تواننند از آن به عنوان Into the Sonicverse یاد ککند، سیاحتی که به سفرهای عجیب ورینت‌های مختلف اسپایدرمن شباهت دارد. سونیک طی یک حادثه باعث می‌شود کریستالی باز شده و او به همراه دوستانش و حتی خود اگمن  همه با هر تکه از آن وارد قسمت Shatter-verse شوند. 

جدیدترین پوستر سریال انیمیشنی Sonic Prime

پس از این حادثه سونیک، در آینده‌ای دیستوپیایی بیدار می‌شود. جهانی که توسط گروهی از ورینت‌های اگمن با روبات‌هایی که همیشه همراه او هستند بر جهان حکومت می‌کنند و در این جهان تمام موچودات و حیوانات افسرده به نظر می‌رسند. سونیک به سرعت متوجه می‌شود که چیزی در رابطه با کفش‌هایش اشتباه است و قبل از اینکه با نسخه‌ای عجیب از تیلز برخورد کند متوجه می شود که مجموعه‌ای از بازوهای عنکبوتی مکانیکی از پشت او بیرون می‌آیند و متوجه می‌شود که امی اکنون تقریباً یک سایبورگ است.

انیمیشن Sonic Prime درتاریخ ۱۵ دسامبر برابر با ۲۴ آذر ماه توسط نتفلیکس منتشر خواهد شد و ما را به سونیک ورس خواهد برد. 


نظرات

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا