آیا نسخه‌ی جدید از بازی Virtua Fighter در راه است؟

وب سایت عجیب از طرف Sega

آیا نسخه‌ی جدید از بازی Virtua Fighter در راه است؟ نیکان صبوری ۰ ۰۳ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
نسخه‌ی جدید بازی Virtua Fighter

به تازگی Sega با تاسیس سایت جدیدی به مناسبت شصتمین سالگرد تاسیس این شرکت، باعث شد که طرفداران به این فکر بیافتند که نسخه‌ی جدید از بازی Virtua Fighter در راه است.

چندی پیش، شصتمین سالگرد تاسیس شرکت قدیمی و دوست داشتنی Sega بود. این شرکت بازیسازی در طول فعالیت خود، عناوین زیادی تولید کرده که لحظات خوب و به‌یادماندنی‌ای برای طرفداران بازی‌های ویدیویی ساخته است.

حال این شرکت در جریان جشن گرفتن سالگرد خود، وب‌سایت عجیب و مرموزی تحت نام 60th.sega تاسیس کرده که کاربران توانسته‌اند به بخشی از این سایت جدید دستیابی پیدا کنند. در این بخش عجیب که به زبان ژاپنی است، نوشته شده:

سه روز تا معرفی

در کنار این نوشته، تصویر سیاهی از یک مردی را نشان می‌دهد که در لباس مانند کاراته به حالت مبارزه‌ای ایستاده است. طرفداران بر این باور هستند که تا سه روز دیگر که ۶ فروردین ۱۳۹۹ (۲۵ مارس ۲۰۲۰) نسخه‌ی جدید از سری بازی Virtua Fighter معرفی خواهد شد.

Virtua Fighter اولین بار در سال ۱۹۹۳ برای دستگاه‌های Arcade تولید شد. این اثر مبارزه‎‌ای که بر خلاف دیگر بازی‌های هم نسل خود از مدل‌های سه بعدی استفاده می‌کرد بعد‌ها برای کنسول‌هایی چون Sega Saturn و Sega 32X هم منتشر شد. تاکنون پنچ نسخه اصلی از این فرانچایز منتشر شده که آخرین آن در سال ۲۰۰۶ برای دستگاه‌های آرکید و در سال ۲۰۰۷ برای پلی‌استیشن 3 و ایکس‌باکس 360 منتشر شد.

متاسفانه هیچ اطلاعات قطعی و درستی از محتوای تصویر جدید نیست و چیز‌هایی که گفته شد، تنها در حد یک احتمال هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا