#مهسا_امینی

گلکسی بلوم؛ نام گوشی تاشو سامسونگ در یک جلسه محرمانه اعلام شد

گلکسی فولد ۲ سامسونگ در راه است

گلکسی بلوم؛ نام گوشی تاشو سامسونگ در یک جلسه محرمانه اعلام شد ساحره چمنی ۰ ۲۳ دی ۱۳۹۸ موبایل
گلکسی بلوم

گلکسی بلوم، نام گوشی تاشو سامسونگ است که در یک جلسه محرمانه اعلام شد. در این جلسه همچنین نام سری گلکسی S20 تایید شد.

بر اساس گزارش مدیرعامل سامسونگ، نسل بعدی گوشی تاشو سامسونگ از سری گلکسی فولد با نام گلکسی بلوم معرفی خواهد شد.

حتی یک عکس مبهم وجود دارد که گفته می‌شود در این جلسه با عجله از گوشی تاشو جدید سامسونگ عکاسی شده است تا این موضوع را اثبات کند.

بر اساس گزارش‌ها ظاهرا گلکسی بلوم طراحی متفاوتی از نسل قبل دارد و شکل و شمایل جدید آن الهام گرفته از پودر آرایشی برند فرانسوی juggernaut Lancôme است.

سامسونگ به‌دنبال کاربران متفاوتی است و تلاش می‌کند تا زنان کمتر از ۲۰ سال را هدف قرار دهد. به‌همین‌دلیل، طراحی محصول به‌گونه‌ای است که برای آن‌ها آشنا خواهد بود.

گلکسی بلوم از قابلیت فیلمبرداری 8K بهره می‌برد و اولین گوشی هوشمندی است که از این عملکرد پشتیبانی می‌کند. نسخه‌های 4G و 5G از گلکسی بلوم نیز وجود خواهد داشت.

علاوه بر این مدیرعامل سامسونگ ظاهراً استراتژی جدید نامگذاری برای پرچمداران سری گلکسی  Sرا تأیید كرده است. سه مدل با نام‌های S20 ، S20 + و S20 Ultra قرار است در مراسم سامسونگ معرفی شود.

گفته می‌شود گلکسی  S20 Ultra از دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی و همچنین پشتیبانی از بزرگنمایی 100 برابر استفاده می‌کند. البته خبرهایی مبنی بر تکذیب وجود دوربین اصلی گلکسی اس ۲۰ نیز منتشر شده است اما گفته می‌شود این موضوع باعث نمی‌شود که کیفیت دوربین اصلی گلکسی جدید سامسونگ افت کند.

با این حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که سامسونگ در مراسم رونمایی از سری جدید گوشی‌هایش چه ویژگی‌هایی روی این گوشی‌ها تعبیه کرده است.

درباره قیمت این گوشی‌ها هنوز خبری منتشر نشده، اما با توجه به اینکه اپل اعلام کرده قصد ندارد قیمت گوشی‌های امسالش را افزایش دهد، انتظار می‌رود سامسونگ نیز چنین تصمیمی اتخاذ کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا