گلکسی زد فلیپ ۵ رترو ادیشن معرفی شد؛ جدیدترین نوآوری در کالبدی ۲۰ ساله

گلکسی زد فلیپ ۵ رترو ادیشن

سامسونگ به تازگی از گوشی گلکسی زد فلیپ ۵ رترو ادیشن رونمایی کرد؛ محصولی با مکانیزم تاشو اما شبیه به گوشی خاطره‌انگیز سامسونگ E700.

سامسونگ در تولید گوشی‌های تاشو تاریخ عمیقی دارد. البته نه به این سبک که حالا شاهد هستیم؛ سامسونگ E700 را به خاطر دارید؟ گوشی خاطره‌انگیزی که از دو بخش تشکیل شده بود. صفحه کلید و نمایشگر که به صورت تاشو روی هم قرار می‌گرفتند. همان سبک طراحی حالا در گلکسی زد فلیپ هم دیده می‌شود با این تفاوت که در این گوشی جدید، نمایشگر قابلیت تاشوندگی دارد.

سامسونگ برای یادآوری آن گوشی خاطره‌انگیز تقریبا ۲۰ سال قبل، گلکسی زد فلیپ ۵ رترو ادیشن را معرفی کرده است؛ محصولی که از لحاظ رنگ‌بندی بسیار شبیه به همان E700 است تا بدین ترتیب یاد آن دوران را زنده کند. زد فلیپ ۵ رترو ادیشن حالا از ترکیب رنگ نقره‌ای و آبی تیره بهره می‌برد و از لحاظ رابط گرافیکی نمایشگر ثانویه هم بسیار شبیه به همان E700 است.

گلکسی زد فلیپ ۵ رترو ادیشن در یک بسته‌بندی شکیل و زیبا به همراه قاب محافظ ژله‌ای، لوگوی زد فلیپ ۵ و E700، استیکرهای جذاب و خاطره انگیز از لوگوی سامسونگ در ادوار گذشته، کارت‌های مربوط به E700 و شماره سریال حک‌شده‌ی این گوشی روی کارت‌ها عرضه می‌شود. از فردا می‌توان این گوشی را در تعداد محدود در کشورهای انگلستان، آلمان، اسپانیا و استرالیا خریداری کرد. علاوه بر این‌ها کاربران سامسونگ در این کشورها قادر به خرید این گوشی از طریق وب‌سایت رسمی خود سامسونگ هم خواهند بود.

متأسفانه قیمت این گوشی جذاب هنوز رسما اعلام نشده اما با توجه به اقلام موجود درون بسته‌بندی و در واقع تم نوستالژیک و ارزشمندی که این گوشی دارد، باید قیمتی به مراتب بیشتر از زد فلیپ ۵ استاندارد داشته باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا