برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بیانیه سامسونگ در رابطه با تعلیق دسترسی به اپلیکیشن‌های پولی برای ایرانیان

امکان خرید از فروشگاه گلکسی سامسونگ از اسفندماه وجود ندارد

بیانیه سامسونگ در رابطه با تعلیق دسترسی به اپلیکیشن‌های پولی برای ایرانیان ۰ ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ موبایل کپی لینک
سامسونگ گلکسی اپ

در پی انتشار خبر توقف دسترسی کاربران ایرانی به اپلیکیشن‌های پولی سامسونگ، حالا دفتر سامسونگ در ایران بیانیه‌ای صادر کرده است.

روز یکشنبه سامسونگ ایمیلی برای کاربران ایرانی ارسال و از توقف دسترسی به اپلیکیشن‌های پولی این شرکت از ششم اسفند ماه (۲۵ فوریه) خبر داد. بر این اساس دفتر سامسونگ در ایران بیانیه‌ای صادر کرده است که در ادامه به آن می‌پردازیم:

«شرکت سامسونگ در مقام برند پیشرو در حوزه نوآوری، همواره متعهد به عرضه جدیدترین و بهترین محصولات و خدمات خود به همه کاربران در سراسر جهان بوده و سابقه حضور و رابطه ما با بازار ایران نشان دهنده احترامی است که ما برای دوستان، هواداران و کاربران خودمان در کشور بزرگ ایران قایل هستیم.

در عین حال سامسونگ متعهد است تا به تمامی کاربران خود در سراسر جهان، از جمله ایران، درباره دسترسی مطمئن، قابل اعتماد و پایدار به فروشگاه گلکسی استور اطمینان خاطر بدهد.

در این راستا ما تصمیم به انجام اقداماتی احتیاطی با هدف اطمینان از تداوم عرضه خدمات رایگان‌مان در بازار ایران گرفتیم. در نتیجه با توجه به محدودیت‌های موجود در زمینه انتقال پول و احتمال ایجاد مشکل برای کاربران خدمات پولی‌مان، تصمیم گرفتیم تا این نوع خدمات را فعلا و تا زمان رسیدن به تصمیمات جدید، معلق کنیم. تا زمانی که شرایطی فراهم شود تا همه طرف‌های دخیل و فعال در گلکسی استور بتوانند خدمات پولی خود را به شکلی امن ایجاد و متناسب با ماموریت جهانی ما روی این فروشگاه عرضه کنند.

این اقدامات احتیاطی صرفا خدمات پولی ما را شامل شده و محتواها و خدمات رایگان موجود در فروشگاه گلکسی استور برای تمامی کاربران‌مان در ایران در دسترس باقی خواهد ماند.

در صورت هرگونه تغییر در این زمینه در آینده، مسئله را به اطلاع دوستان و هواداران‌مان در بازار و رسانه‌های ایران خواهیم رساند.»
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments