سم ریمی با همکاری نویسندگان A Quiet Place فیلم علمی تخیلی خواهد ساخت

تعریف و تمجید سم ریمی از برایان وودز و اسکات بک

سم ریمی با همکاری نویسندگان A Quiet Place فیلم علمی تخیلی خواهد ساخت نیکان صبوری ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان
سم ریمی نویسندگان A Quiet Place

طبق گزارش‌ها، سم ریمی با همکاری برایان وودز و اسکات بک که نویسندگان A Quiet Place بودند، یک فیلم علمی تخیلی تولید خواهند کرد.

سم ریمی که بیشتر به دلیل کارگردانی سه‌گانه Spider-Man توبی مگوایر شناخته می‌شود، در حال حاضر کارگردانی فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness را در دست دارد. به گزارش سایت Variety، این کارگردان برجسته در کنار پروژه‌ی مارول، فیلم دیگری هم تولید خواهد کرد.

متاسفانه هیچ اطلاعاتی در مورد فیلم یا روایت کلی آن نداریم. این سایت ادعا کرده که سم ریمی با نویسندگان فیلم سینمایی A Quiet Place یعنی برایان وودز و اسکات بک وارد همکاری شد. فیلم که آن‌ها قرار است که با یکدیگر تولید کنند در ژانر علمی تخیلی خواهد بود. این اولین همکاری ریمی با نویسندگان A Quiet Place نیست. پیش از این، آن‌ها در سریال ترسناک 50States of Fright پلتفرم Quibi کار کرده‌اند.

بعد از منتشر شدن این گزارش، سم ریمی در بیانیه‌ای گفت:

Renaissance Pictures (شرکت فیلمسازی سم ریمی) به همکاری و هم تیمی شدن با برایان وودز و اسکات بک افتخار می‌کند. آن‌ها بیش از حد انتظارات من در پروژه‌ی مشترکمان برای Quibi عمل کردند و داستان فوق‌العاده‌ای را برای سریال ساختند. همچنین ما افتخار می‌کنیم که بار دیگر با Sony Pictures مشارکت داریم. ما در حال تولید و توسعه‌ی یک عنوان هیجانی و جذاب هستیم که به شدت سر و صدا خواهد کرد. همچنین برای منتشر کردن آن بسیار هیجان زده و کم‌طاقت هستیم.

در حالی که ویروس کرونا برای صنعت سینما مشکلاتی را به وجود آورده، ما شاهد تاخیر‌های طولانی در عرضه‌ی فیلم‌های معروف هستیم. فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness که سم ریمی هدایت آن را برعهده دارد برای عرضه به سال ۲۰۲۲ میلادی موکول شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا