فروش گوشی‌های تاشوی سامسونگ بالاخره از سری گلکسی نوت بیشتر شد

سامسونگ یک قدم به هدف خود نزدیک‌تر شد!

فروش گوشی‌های تاشوی سامسونگ

سامسونگ سری گلکسی نوت را حذف و گوشی‌های تاشو را جایگزین آن‌ها کرد؛ اما حالا بعد از گذشت سه سال، فروش گوشی‌های تاشو از نوت بیشتر شد.

سامسونگ با توقف تولید سری گلکسی نوت، گوشی‌های تاشو را جایگزین آن‌ها کرد؛ تصمیمی عجیب که البته با ادامه‌ی راه نوت‌های محبوب توسط گلکسی SX اولترا که چند سالی است از قلم هم پشتیبانی می‌کند، تا حدودی باعث حفظ علاقه‌ی کاربران سری نوت به سامسونگ شده است. کمتر کسی فکرش را می‌کرد حدوداً ۴ سال بعد از این تصمیم، فروش گوشی‌های تاشوی سامسونگ تا این اندازه زیاد شود که حالا دیگر هدف آن‌ها، رسیدن به سری گلکسی S باشد.

فروش گوشی‌های تاشوی سامسونگ

اینطور که از آمار پیداست، گلکسی زد فولد ۵ و زد فلیپ ۵ حالا رکورد فروش اولیه را شکسته و از نسل قبل خود به مراتب بهتر ظاهر شده‌اند. سامسونگ به فروش هرچه بیشتر این گوشی‌ها امیدوار بوده و معتقد است گوشی‌های تاشو به زودی نبض بازار را در دست خواهند گرفت. از آن طرف تحلیل‌گران هم معتقدند تا پایان امسال، فروش گلکسی زد فولد ۵ و زد فلیپ ۵ از ۱۰ میلیون دستگاه هم خواهد گذشت. جالب است بدانید فقط در کشور هند، آمار فروش نماینده‌های جدید سامسونگ ۷۰٪ بیشتر از قبل بوده است.

در اروپا، از هر ۱۰ نفر، ۷ نفر به گلکسی زد فلیپ ۵ و ۳ نفر به گلکسی زد فولد ۵ تمایل نشان داده‌اند که البته به خاطر قیمت تقریبا دو برابری مدل فولد، این اتفاق کاملا طبیعی بوده است. جذاب‌ترین رنگ برای کاربران زد فلیپ ۵ هم گرافیتی و نعنایی بوده در حالی که کاربران گلکسی زد فولد ۵ به رنگ مشکی و آبی آن تمایل نشان داده‌اند. سامسونگ پیش‌تر اعلام کرده بود فروش گوشی‌های تاشو در سال ۲۰۲۵ از سری گلکسی S هم بیشتر خواهد شد. حال باید دید آیا این اتفاق رخ می‌دهد یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا