1%
  • 0/10

بازی جدید تایتان فال در دست ساخت قرار دارد

بازگشت یک فرنچایز قدیمی

بازی جدید تایتان فال در دست ساخت قرار دارد ۰ ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید تایتان فال

شواهد امر گویای این موضوع است که ریسپاون اینترتینمنت در حال حاضر روی ساخت بازی جدید تایتان فال فعالیت می‌کند.

حدود هشت سال از انتشار بازی تایتان فال ۲ می‌گذرد؛ اثر تیراندازی اول شخص چندنفره که به لطف گیم‌پلی سرعتی و هیجان‌انگیز خود، بازیکن‌های زیادی را جذب خود کرده بود. بر این اساس، شماری از هوادارها بی‌صبرانه منتظر ساخت و عرضه دنباله این فرنچایز ارزشمند هستند.

در همین راستا، ساعاتی پیش جف گراب، خبرنگار رسانه گیمزبیت، در پیامی اعلام کرد که استودیوی ریسپاون اینترتینمنت در کنار توسعه مجموعه استار وارز، در حال حاضر روی ساخت یک آی‌پی جدید بر اساس جهان سری Titanfall فعالیت می‌کند. به گفته این ژورنالیست، استیو فوکودا، کارگردان تایتان فال، هدایت این پروژه را در دست دارد.

جف گراب در این زمینه توضیح می‌دهد:

این بازی در شرایط حال حاضر و تا جایی که من اطلاع دارم، در جهان تایتان فال جریان دارد.

خبرنگار رسانه گیمزبیت معتقد است که این عنوان در مرحله ساخت ابتدایی خود قرار دارد. از طرفی، به گفته او، پروژه مزبور در واقع دنباله سری تایتان فال نیست و یک بازی کاملا جدید در جهان این فرنچایز خواهد بود. با همه این‌ها، گراب جزئیات بیشتری در این زمینه ارائه نکرده و طبق معمول، باید منتظر انتشار خبرهای موثق و دقیق بمانید.

در همین حین، بهتر است بدانید که مدتی پیش وینس زمپلا، مدیرعامل استودیو ریسپاون اینترتینمنت در پیامی اعلام کرده بود که فوکودا در حال ساخت یک بازی جدید است، اما این عنوان Titanfall 3 نخواهد بود. اظهارات اخیر جف گراب با این گفته‌ها نیز مطابقت دارد و نباید منتظر دنباله مجموعه باشید.

لازم به ذکر است که آقای جف گراب مدتی پیش در پیامی خاطرنشان کرد که به دنبال تعدیل نیرو و اخراج ۵ درصد از اعضای شرکت الکترونیک آرتز، ساخت بازی شوتر اول شخص از جهان جنگ ستارگان که بر اساس مندلورین بود، لغو شد. با این وجود، بسیاری از هوادارها با جمع‌آوری امضا، خواستار از سرگیری ساخت این پروژه هستند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments