برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سازندگان Titanfall برای پروژه اول شخص شوتر چندنفره نیرو استخدام می‌کنند

یک پروژه جدید یا دنباله تایتان‌فال؟

سازندگان Titanfall برای پروژه اول شخص شوتر چندنفره نیرو استخدام می‌کنند ۰ ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
سازندگان Titanfall

استودیو ری‌اسپاون که به عنوان سازندگان Titanfall شناخته می‌شوند در حال استخدام نیرو برای یک پروژه اول شخص شوتر چندنفره جدید هستند.

شروع سال جاری میلادی روزهای پرالتهابی را برای صنعت بازی‌های ویدئویی به همراه داشت که طی آن بسیاری از پروژه‌ها کنسل و بسیاری شرکت‌ها نیز نیروی کاری خود را تعدیل نمودند. در همین اوضاع، پروژه Star Wars در ژانر اول شخص شوتر که توسط استودیو ری‌اسپاون (Respawn Entertainment) در دست توسعه قرار داشت کنسل گردید. درست پس از این اتفاق، گزارشات منتشر شده بیان می‌داشتند که تیم سازنده تمرکز خود را روی یک پروژه اول شخص شوتر قرار داده که در اصل یک نسخه جدید از مجموعه بازی Titanfall محسوب می‌شود.

این پروژه، قرار نبوده Titanfall 3 باشد و تنها یک بازی جدید بوده که درون دنیای Titanfall جریان خواهد داشت. در حالی که هیچ کدام از این گزارشات به هیچ شکلی توسط ری‌اسپاون و یا کمپانی الکترونیک آرتز (EA) مورد تایید قرار نگرفتند، به تازگی چندین آگهی شغلی در وبسایت رسمی استودیو مورد بحث منتشرشده که نوعی تاییدیه بر گزارش‌های اخیر محسوب می‌شوند. حتی اگر این آگهی‌های شغلی ارتباطی به مجموعه Titanfall نداشته باشند، مسلما به یک پروژه اول شخص شوتر دیگر اشاره دارند.

این آگهی‌های شغلی به یک طراح ارشد کاراکتر و یک کارگردان طراح بازی اختصاص دارد. در توضیحات مربوط به آگهی استخدام مورد دوم به فردی با تجربه حرفه‌ای قابل توجه برای طراحی عناوین اول شخص شوتر چندنفره و هم‌چنین تجربه در سیستم دیزاین اشاره شده است. این توضیحات ابتدا به جای وبسایت رسمی تیم سازنده، در حساب کاربری eXputer در لینکداین به اشتراک گذاشته شده بود.

در جریان مصاحبه استیو فوکودا (Steve Fukuda) کارگردان مجموعه Titanfall با نشریه Axios، یک تیم کوچک به رهبری فوکودا درون استودیو در حال کار روی پروژه‌ای با هدف یافتن فان و سرگرمی در یک چیز جدید بوده است. از همین رو، شاید این آگهی‌های استخدام بیان می‌دارند سازندگان Titanfall در حال ورود به مرحله جدید و بزرگ‌تری از ساخت نسخه جدید این مجموعه باشند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments