بازی Ratchet & Clank: Rift Apart برای کنسول پلی‌استیشن ۵ معرفی شد

Insomniac Games اعلام کرد که دنباله‌ی بازی Ratchet and Clank در راه است و برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر می‌شود. بازی Ratchet and Clank: Rift Apart در مراسم رونمایی PS5 معرفی شد و تایید شد که به صورت انحصاری برای کنسول نسل بعد سونی منتشر می‌شود.

در تریلری که در نمایش دیدیم، شخصیت Ratchet و Clank در کسری از ثانیه بین دنیاهای با جزئیاتی انتقال می‌شدند و سوار بر موجودات گوناگونی بودند. بدون شک سونی با نمایش این عنوان قصد داشت قدرت SSD کنسول PS5 را به رخ بکشد. همچنین در این تیزر گونه‌ی مرموز و جدیدی از Lombax را دیدیم. علاوه بر این اینسومنیاک گیمز سلاح‌های جدید عجیب و غریبی برای بازی معرفی کرد که یکی از آن‌ها دشمنان را به گیاه تبدیل می‌کرد.

آخرین عنوان از فرنچایز Ratchet and Clank در سال ۲۰۱۶ به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ به بازار عرضه شد. سونی همزمان با Ratchet and Clank نیز فیلم سینمایی با کیفیتی منتشر کرد که مخاطب‌های جدید زیادی را به این مجموعه جذب کرد.

سری بازی Ratchet and Clank در سال ۲۰۰۲ با انتشار عنوانی به همین نام برای پلی‌استیشن ۲ کلید خورد و از آن زمان تا به حال ۱۰ اثر در دنباله‌ی این فرنچایز منتشر شده است. آخرین بازی اینسومنیاک Spider-Man بود که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و با فروش ۱۳ میلیون نسخه به موفقیت تجاری بزرگی برای سونی تبدیل شد. سونی در ادامه‌ی این موفقیت، استودیوی Insomniac Games را در سال ۲۰۱۹ خرید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا