1%
  • 0/10

بازی‌های رایگان ماه جولای پلی استیشن پلاس مشخص شدند

سه بازی مهیج

بازی‌های رایگان ماه جولای پلی استیشن پلاس مشخص شدند ۰ ۰۶ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی رایگان جولای پلی استیشن

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی ساعاتی قبل فهرست اسامی بازی های رایگان ماه جولای سال ۲۰۲۴ سرویس پلی استیشن پلاس اسنشیال را منتشر کرد.

چند روزی به پایان ماه ژوئن زمان باقی مانده و طبق روال همیشه، ژاپنی‌ها این بار لیست بازی‌های رایگان ماه جولای سرویس پلی استیشن پلاس را به اشتراک گذاشتند که بار دیگر سه بازی مهیج و مختلف برای مشترکین در نظر گرفته شده و تجربه آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود.

اولین و برجسته‌ترین بازی رایگان ماه ژوئن، Borderlands 3 نام دارد؛ جدیدترین بازی از سری بوردرلندز که حدود ۴ سال از عرضه آن توسط شرکت توکی گیمز می‌گذرد. دیگر بازی ارزشمند این ماه، اثر ورزشی NHL 24 بوده که علاوه بر این‌ها، مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس می‌توانند بازی پرطرفدار Among Us را نیز به صورت رایگان تجربه کنند.

لازم به ذکر است که هر سه بازی از روز سه‌شنبه، ۲ جولای (۱۲ تیر ماه پیش‌رو)‌ به صورت رایگان در اختیار مشترکین تمامی سطوح سرویس پلی استیشن پلاس قرار می‌گیرد و شما تا روز ۵ آگوست (۱۵ مرداد ماه) فرصت دریافت این عناوین را دارید. در ادامه می‌‌توانید فهرست اسامی بازی های رایگان ماه جولای پلی استیشن پلاس اسنشیال را مشاهده کنید:

بازی های رایگان ماه جولای پلی استیشن پلاس

  • Borderlands 3
  • NHL 24
  • Among Us

لازم به یادآوری است هنوز چند روزی به پایان فرصت دریافت بازی‌های رایگان ماه ژوئن باقی مانده و بر این اساس، کاربرهای هر سه سطح اسنشیال، اکسترا و پریمیوم همین حالا می‌توانند بازی Streets of Rage 4 و AEW: Fight Forever و SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake را به طور رایگان به حساب کاربری خود اضافه کنند.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با عناوین رایگان ماه جولای پلی استیشن پلاس اسنشیال چیست؟ به نظر شما، در طول این ماه چه بازی‌هایی به سطوح اکسترا و پریمیوم اضافه می‌شوند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments