#مهسا_امینی

با این ماد، Cyberpunk 2077 را سوم شخص بازی کنید

هم اکنون زمان کمی تنوع فرا رسیده

اگر از دوستداران بازی Cyberpunk 2077 هستید و حالت اول شخص این بازی دل شما را زده است، هم‌اکنون می‌توانید با استفاده از یک ماد به این بازی کمی تنوع دهید و با زاویه دید سوم شخص به انجام آن بپردازید.

زمانی که کمپانی CD Projekt RED اعلام کرد که بازی Cyberpunk 2077 فقط در حالت اول شخص روایت می‌شود، تعداد زیادی از طرفداران به دلیل اینکه نمی‌توانستند ظاهر کاراکتر خود را در حین ماجراجویی ببینند، به این تصمیم خرده گرفتند. برای کسانی که علاقه‌مند به سوییچ کردن زاویه‌ی دید و تغییر آن به سوم شخص بودند، مادی عرضه شده که با استفاده از آن می‌توانند در حالت سوم شخص به بازی کردن بپردازند.

در ابتدا باید اشاره کنیم که این ماد تنها برای دارندگان نسخه PC عرضه شده و بازی اصلی همچنان تعداد بسیار زیادی باگ و گلیچ اساسی دارد. به شخصه باید پیشنهاد کنم که حتما و قبل از نصب هر مادی، از فایل‌های سیو خود بک آپ تهیه کنید. باگ های ریز و درشتی در طول تجربه بازی رخ خواهند داد و ممکن است فایل های سیو به همین دلیل خراب شوند و در نتیجه چون از فایل های سیو بک آپ نگرفته اید، مجبور به شروع دوباره این بازی از نقطه ابتدایی بازی خواهید شد.

برای استفاده از ماد سوم شخص بازی Cyberpunk 2077، ابتدا باید اقدام به نصب برنامه‌ای با عنوان Cyber Engine Tweaks از این لینک کنید. این برنامه قابلیت استفاده از ماد‌ها و البته دسترسی به console menu را برای کنترل و کاهش گلیچ های بازی را به شما اعطا می‌کند.

بعد از دانلود این فایل، شما می‌توانید ماد سوم شخص این بازی با عنوان JB – TPP WIP Third Person را دانلود کنید. البته لازم به دکر است که این ماد در مراحل اولیه قرار دارد و بی عیب و نقص نیست.

در حال حاضر ۴ زاویه دوربین مختلف با این ماد در نظر گرفته شده است، پس می‌توانید هر کدام که دوست داشتید را انتخاب کنید. شخصا فکر می‌کردم که بهترین آن‌ها، زاویه دید سوم شخص باشد.اما پس از استفاده، نظرم به کلی برگشت و زاویه دید اصلی یا همان اول شخص را بیشتر می‌پسندیدم.

آیا این ماد نظر شما را جلب کرد؟ اگر جواب شما بله است، می‌توانید این ماد را از طریق این لینک دریافت کرده و لذت ببرید. آیا جواب شما نه است؟ در قسمت کامنت با ما در میان بگذارید که چرا زاویه‌ی دید اول شخص در بازی Cyberpunk 2077 برای شما جذاب‌تر به نظر می‌رسد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا