برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

احتمال حضور مارگو رابی در فیلم Pirates Of The Caribbean وجود دارد

کریستینا هادسون با اعضای پروژه صحبت کرده است

احتمال حضور مارگو رابی در فیلم Pirates Of The Caribbean وجود دارد ۰ ۰۷ تیر ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
مارگو رابی در دزدان دریایی کاراییب

مارگو رابی به همراه نویسنده‌ی فیلم Birds of Prey، کریستینا هادسون، احتمالا در فیلم جدید Pirates Of The Caribbean حضور خواهد داشت.

نشریه‌ی دِدلاین (Deadline) تایید کرده اعضای پروژه‌ی Pirates Of The Caribbean درحال گفتگو با مارگو رابی و نویسنده‌ی فیلم Birds of Prey، کریستینا هادسون، هستند و احتمالا آن‌ها در این فیلم جدید حضور دارند. این دو در فیلم Harley Quinn: Birds of Prey با یک‌دیگر همکاری داشته‌اند و طبق اطلاعات منتشر شده، به‌نظر می‌رسد در فیلم بعدی Pirates Of The Caribbean هم حضور دارند.

ماجراهای زیادی پیرامون بازیگران فیلم مورد انتظار Pirates Of The Caribbean وجود داشته است. مدتی پیش اعلام شد به دلیل حواشی پیش‌آمده میان جانی دپ و همسرش، امبر هرد، احتمالا بازیگر دیگری جایگزین جانی‌ دپ در نقش جک اسپارو، خواهد شد. با این وجود، اخیرا به دلیل اثبات بی‌گناهی جانی دپ در دادگاه، طرفداران امیدوارند بار دیگر این بازیگر محبوب را در سری دزدان دریایی کارائیب ببینند. البته این موضوع هنوز از سوی اعضای پروژه و شرکت دیزنی تایید نشده‌ است. از سوی دیگر، کارن گیلن ستاره‌ی فیلم‌های Guardians of the Galaxy، جزو اولویت‌های دیزنی برای حضور در فیلم جدید Pirates of the Caribbean قرار دارد. با این که هنوز به صورت رسمی سازندگان فیلم صحبتی در رابطه با این موضوع نکرده‌اند، اما The Disinsider که اخبار زیادی را از دیزنی منتشر می‌کند، احتمال نقش‌آفرینی این بازیگر شناخته ‌شده را داده است.

به‌تازگی اخباری پیرامون حضور مارگو رابی و کریستینا هادسون در فیلم بعدی دزدان دریایی کارائیب منتشر شده است. نشریه‌ی دِدلاین می‌گوید گفتگویی میان این دو هنرمند و سازندگان دزدان دریایی کارائیب شکل گرفته که اگر به نتیجه برسد، کریستینا هادسون به‌عنوان نویسنده و مارگو رابی به‌عنوان بازیگر، در این فیلم با دیگر اعضای پروژه همکاری می‌کنند.

هنوز جزئیات ذکر شده از سوی دیزنی تایید نشده و تاریخ پخش فیلم Pirates Of The Caribbean هم مشخص نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments