برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

فیلم جدید Pirates of the Caribbean احتمالا با حضور جانی دپ ساخته می‌شود

اما به نظر می‌رسد که نقش اصلی فیلم نخواهد بود

فیلم جدید Pirates of the Caribbean احتمالا با حضور جانی دپ ساخته می‌شود ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
حضور جانی دپ فیلم جدید Pirates of the Caribbean

طبق گزارش‌های منتشر شده، فیلم جدید Pirates of the Caribbean با حضور جانی دپ ساخته می‌شود. همچنین این عنوان یک ریبوت نرم از سری دزدان دریایی کارائیب خواهد بود.

بدون شک، جک اسپارو یکی از بهترین و محبوب‌ترین شخصیت‌های خلق شده در صنعت فیلم‌سازی است. رفتار، طرز حرف زدن و طنز خاصی که این شخصیت دارد، احتمالا در هیچ فیلمی تکرار نمی‌شود. البته این موضوع را هم باید در نظر گرفت که جانی دپ به بهترین شکل ممکن این شخصیت را هدایت کرده است.

در سال گذشته، اخبار زیادی در مورد ساخت ریبوتی از سری Pirates of the Caribbean منتشر شده بود؛ مخصوصا زمانی که جانی دپ به دلیل اختلافات ایجاد شده با همسر سابقش یعنی امبر هرد گناه‌کار شناخته می‌شد، دیزنی تصمیم گرفت که جانی دپ را از هنرنمایی در این سری اخراج و سری دزدان دریایی کارائیب را دوباره از نو تولید کند اما بعد از رو شدن یک سری از حقایق و اثبات بی‌گناهی دپ در دادگاه، بسیاری از طرفداران امیدوار شدند که دوباره او را در نقش جک اسپارو ببیند.

متاسفانه دیزنی هنوز هیچ خبر رسمی در این مورد منتشر نکرده اما طبق گزارش‌ها، بازیگر فیلم‌های Guardians of the Galaxy و Jumanji یعنی کارن گیلان احتمالا برای حضور در نقش اصلی فیلم جدید Pirates of the Caribbean، انتخاب شده است. گفته می‌شود که او در نقش شخصیتی به نام Redd در این فیلم حضور دارد. حال طبق یک سری اطلاعات جدید، ششمین قسمت دزدان دریای کارائیب یک ریبوت نرم از این سری است و احتمالا جانی دپ در نقش همیشگی خود، در این عنوان حضور خواهد داشت.

طبق این اطلاعات، ما دیگر شاهد حضور شخصیت جک اسپارو به عنوان نقش اول فیلم بعدی نیستیم. در واقع دیزنی می‌خواهد، فضای کافی‌ای به شخصیت‌ها تازه برای درخشیدن بدهد؛ مانند فیلم سینمایی Bumblebee که یک عنوان فرعی از Transformers محسوب می‌شد.

پیش از این موضوع، لی ارنبرگ بازیگر نقش Pintel در قسمت‌ها اول تا سوم سری دزدان دریایی کارائیب، گفته بود که شرکت دیزنی قطعا در حال صحبت و ارزیابی قسمت ششم Pirates of the Caribbean است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments